7. 1. 2010 12:55
Po jeho vyloučení ve 21. minutě prohrálo Atlétiko 0:3
Tomáš Ujfaluši
Tomáš Ujfaluši | Foto: Reuters

Madrid - Tomáš Ujfaluši z Atlétika Madrid byl vyloučen už v 21. minutě utkání středečního osmifinále Španělského poháru na hřišti fotbalistů druholigové Huelvy.

Klub z hlavního města oslabení nezvládl a po ostudné prohře 0:3 se hráči včetně Ujfalušiho omlouvali fanouškům.

Bývalý český reprezentant dostal červenou kartu bez předchozího varování po faulu na útočné polovině v situaci, kdy jeho tým prohrával 0:1.

Několik minut po vyloučení jednatřicetiletého Ujfalušiho přidali domácí druhý gól z penalty a výhru nad prvoligovým celkem korunovali v druhém poločase.

"Je to moje vina, omlouvám se za ni. Rozhodl jsem se špatně a teď toho lituju. Po mém vyloučení to měl tým těžké, protože jsme hráli 70 minut o deseti," uvedl na oficiálním webu Atlétika Ujfaluši.

I přes složitou situaci však vidí pro svůj tým šanci do odvety. "Ještě to můžeme otočit," dodal.

Porážka na hřišti patnáctého týmu druhé nejvyšší soutěže tak podtrhla mizernou sezonu Atlétika, které je v lize jedenácté.

Čtěte dále: Beckham zažil úspěšný návrat do AC, ligu dál vede Inter

"Je to velké zklamání," uvedl na tiskové konferenci kouč madridského celku Quique Sánchez Flores, jenž přišel k mužstvu na konci října na místo odvolaného Abela Resiny.

"Dokud se nic nezmění, budu mít odpovědnost za výsledky já. Budu se snažit najít řešení a takové hráče, kteří mě nezklamou," řekl mnohoznačně.

"Tuhle sezonu jsem zažil víc zklamání než za celou dosavadní kariéru," uvedl bývalý španělský reprezentant.