Plzeňští mladíci zůstávají nejhorší. Bayern je zase vyškolil

5. 11. 2013 13:15
Plzeňský výběr do devatenácti let podlehl v juniorské Lize mistrů Bayernu Mnichov na domácí půdě 1:4.
Fanoušci Viktorie Plzeň zažívají těžké časy. Minimálně v Lize mistrů
Fanoušci Viktorie Plzeň zažívají těžké časy. Minimálně v Lize mistrů | Foto: CPA - Eduard Erben

Plzeň - I po čtvrtém zápase UEFA Youth League, tedy Ligy mistrů hráčů do devatenácti let, zůstávají plzeňští mladíci v nelichotivé pozici nejhoršího výběru soutěže.

Po úterní porážce 1:4 s Bayernem Mnichov totiž stále nemají na kontě ani bod a při pouhých dvou vstřelených brankách hrozivé skóre 2:17. Od bavorského klubu přitom inkasovali čtyři branky i před čtrnácti dny v Mnichově.

O další prohře českého týmu se v úterý rozhodlo už během úvodních minut prvního poločasu. Za 18 minut totiž plzeňští mladíci prohrávali už 0:3.

Po hodině hry sice zkorigoval skóre Ondřej Ruml, jenže jakékoliv naděje na bodový zisk Západočechů utlumil Simon Seferings, který v 71. minutě završil hattrick.

Seniorské výběru obou klubů se utkají dnes ve Štruncových sadech od 20:45. zápas budeme online sledovat zde.