Valencie se vytáhla na Celtu, ve Vigu nasázela pět branek

7. 11. 2015 18:51
Prozatím třetí Celta Vigo doma nezvládla duel proti Valencii. Netopýři nasázeli domácím pět branek a radovali se z vítězství 5:1.
Netopýři vyloupili Vigo
Netopýři vyloupili Vigo | Foto: Reuters

Madrid - Celta Vigo nezvládla utkání 11. kola španělské fotbalové ligy a s Valencií na domácím stadionu prohrála vysoko 1:5. Po druhé porážce v sezoně může Celta přijít o třetí místo v tabulce a ztratit kontakt s Realem Madrid a Barcelonou. Valencia už má jen o tři body méně.

Domácí tým nepotvrdil formu z úvodu sezony. Na úvodní trefu valencijského Paca Alcácera ještě odpověděl Augusto Fernández, poté však už góly dávali jen hosté.

Těsně před poločasem se prosadil Dani Parejo. Od začátku minulé sezony se z přímých kopů netrefil žádný hráč tolikrát jako právě on. Valencii se povedl i vstup do druhé půle, kdy se opět prosadil Alcácer. Po dalších dvaceti minutách znovu skóroval Parejo a deset minut před koncem uzavřel výsledek Mustafi.

Celta Vigo poprvé od března 2004 inkasovala na vlastním stadionu pět gólů a v tabulce ji v 11. kole mohou přeskočit Atlético Madrid a Villarreal.

Projděte si tabulky elitních fotbalových soutěží

Tabulky Premier League, Serie A, Bundesligy, La Ligy a Ligue 1 najdete zde.

Zdroj: Sport

Španělská fotbalová liga - 11. kolo:

Vigo - Valencie 1:5 (24. Fernádez - 13. a 46. Alcácer, 45. a 64. Parejo, 79. Mustafi), Levante - La Coruňa 1:1 (53. Camarasa - 23. Lucas), Eibar - Getafe 3:1 (16. a 29. Enrich, 61. Berjón - 22. Rodríguez), Vallecano - Granada 2:1 (3. a 10. Guerra - 53. Babin), Málaga - Betis Sevilla 0:1 (64. Castro)