Trápení Aston Villy pokračuje, Tottenham jim připravil sedmou prohru v řadě

2. 11. 2015 23:08
Fotbalistům Aston Villy se v letošním ročníku Premier League nedaří, s Tottenhamem to byla pro ně už sedmá prohra v řadě.
Zklamaný útočník Aston Villy Scott Sinclair.
Zklamaný útočník Aston Villy Scott Sinclair. | Foto: Reuters

Londýn - Fotbalisté Tottenhamu porazili v dohrávce 11. kola anglické ligy 3:1 poslední Aston Villu a jsou pátí pět bodů za vedoucím duem Manchester City, Arsenal. Hosté před zraky svého nově jmenovaného trenéra Rémiho Gardeho v hledišti prohráli sedmý zápas v řadě.

Bývalý kouč Lyonu podepsal smlouvu několik hodin před výkopem a sotva se stačil usadit na tribuně stadionu White Hart Lane, jeho budoucí svěřenci už prohrávali. Skóre otevřel ve 3. minutě Mousa Dembélé a v nastavení prvního poločasu zvýšil Dele Alli.

Hosté v druhé půli i díky střídajícím hráčům ožili a jeden z nově příchozích Jordan Ayew s pomocí teče v 79. minutě snížil. Na vyrovnání však Aston Villa nedosáhla a v třetí dodatečné minutě ještě inkasovala od objevu minulé sezony Harryho Kanea.

Tottenham se tak ideálně naladil na nedělní velké londýnské derby s Arsenalem. Aston Villa zůstala se ztrátou čtyř bodů na záchranu poslední.