Totální propadák Interu. Prohrál s posledním nováčkem

Inter nevyhrál v Serii A už počtvrté za sebou
Nešťastný Mauro Zarate
Nešťastný Mauro Zarate | Foto: Reuters

Milán - Fanoušci Interu Milán se v posledních týdnech musejí obrnět pořádnou dávkou trpělivosti. Jejich milovaný tým totiž v italské Serii A předvádí ostudu za ostudou.

Po čtyřbrankovém debaklu na hřišti AS Řím tentokrát Nerazzuri nestačili na domácím stadionu na posledního nováčka z Novary. V utkání 23. kola soutěže podlehli 0:1, přestože hráli posledních deset minut proti deseti.

Ostuda Interu. Z Říma si odváží čtyřbrankový debakl
Ibrahimovič si za udeření soupeře tři zápasy nezahraje

Svěřenci kouče Ranieriho nedokázali v italské lize vyhrát už počtvrté za sebou. Utkání rozhodl v 56. minutě útočník Novary Andrea Caracciolo, když technickou střelou zakončil rychlý protiútok.

Inter měl v závěru velký nápor, záložník Wesley Sneijder ovšem v největší šanci trefil pouze břevno.

V dalším utkání Catania rozstřílela doma favorizovaný Janov 4:0. Dva zápasy muselo vedení ligy odložit kvůli přívalům sněhu.

Italská fotbalová liga - 23. kolo:

Bergamo - Lecce 0:0, Catania - FC Janov 4:0 (49. a 52. Barrientos, 7. Lodi z pen., 62. Bergessio), Inter Milán - Novara 0:1 (56. Caracciolo), zápasy Parma - Fiorentina a Boloňa - Juventus Turín byly odloženy kvůli přívalům sněhu.