Teplice v Ostravě vrhly kostky a ukončily sérii bez porážky

Prohlédněte si fotografie ze zápasu 22. kola Synot ligy, v němž fotbalisté Teplic vítězstvím 2:1 ukončili na hřišti Baníku Ostrava sérii čtyř zápasů bez tříbodového zisku.
Dnes se ale v Ostravě radovali z výhry 2:1 Tepličtí, kteří zabrali po čtyřech kolech bez výhry.
Ostrava začala svižně a aktivní presink jí už ve čtvrté minutě vynesl vyloženou šanci: Daniel Holzer hbitě na půlící čáře vypíchl míč stoperu Lüftnerovi,...
... ale sólo od středového kruhu mu zmařil brankář Chudý
Dvacetiletý kapitán Baníku si pokaženou chuť spravil o deset minut později. Domácím vyšel brejk jako z partesu.
Sport Dalibor Sosna, Sport
19. 3. 2016 22:02
Prohlédněte si fotografie ze zápasu 22. kola Synot ligy, v němž fotbalisté Teplic vítězstvím 2:1 ukončil na hřišti Baníku Ostrava sérii čtyř zápasů bez tříbodového zisku.