VIDEO Tady šlo o život! Světlice zasáhla brankáře do hlavy

Sport Sport
Aktualizováno 27. 3. 2015 22:28
Utkání kvalifikace fotbalového mistrovství Evropy mezi Černou Horou a Ruskem bylo hned v první minutě přerušeno poté, co brankáře hostů Igora Akinfejeva zasáhla světlice do hlavy.
Igor Akinfejev o světlici vůbec nevěděl, hra se odehrávala na polovině hřiště. | Video:

Podgorica - Utkání kvalifikace fotbalového mistrovství Evropy mezi Černou Horou a Ruskem bylo hned v první minutě přerušeno poté, co brankáře hostů Igora Akinfejeva zasáhla světlice do hlavy. Německý rozhodčí Deniz Aytekin odvedl přibližně na půl hodiny hráče do šaten.

Světlice přilétla směrem k ruské reprezentační jedničce už přibližně po dvaceti sekundách po výkopu. Brankář CSKA Moskva opustil hřiště na nosítkách a podle agentury Reuters se z hlediště zdálo, že utrpěl vážné zranění. Informace z ruského týmu mluví o spálených vlasech, popáleném krku a otřesu mozku.

Po zhruba půlhodinové přestávce duel v Podgorici pokračoval. Kouč Ruska Fabio Capello musel Akinfejeva nahradit Jurijem Lodyginem. Fanouška, který světlici po ruském gólmanovi hodil, již zatkla místní policie. Zápas se ale nakonec přece jen nedohrál (více o tom ZDE!).

 

Právě se děje

Další zprávy