Tady šéfuje Suárez. Podívejte se, jak to vypadá v restauraci, kam útočník Barcelony zve i Messiho

Luis Suárez ve svém podniku
Chalito se nachází na Las Ramblas, přímo v srdci Barcelony.
Menu je přehledné, jednoduché, na nic si nehraje a ceny jsou vcelku lidové.
Na degustaci dorazil i Lionel Messi po boku manželky Antonelly, v bílém tričku Suárezova žena Sofia Balbiová
Pestrý výběr pizz prý dokazuje, že Suárez rád zakousne něco italského...
Foto: Instagram
Sport Sport
29. 12. 2017 19:31
Můžete si klidně objednat to, na čem si pochutnával i sám Lionel Messi. Stačí zajít do restaurace Chalito, která patří jeho spoluhráči z Barcelony Luisi Suárezovi. Pro ty, kteří nemají zrovna cestu do katalánské metropole, nabízíme pár obrázků, jak to v Chalitu vypadá.

Barcelona/Praha - Na trávníku můžete obdivovat jeho kousky a góly, v podniku nazvaném Chalito pak můžete posoudit, jak si fotbalista Luis Suárez vede jako restauratér. Útočník Barcelony si otevřel hospodu v srdci katalánské metropole u slavné promenády La Rambla a jeho dobroty přišel ochutnat i hvězdný spoluhráč Lionel Messi.

Velká pizza v průměru za deset eur, steak i s přílohou za patnáct, biftek za dvacet. V podniku Chalito byste asi čekali vyšší ceny, když jeho majitelem je slavný útočník Barcelony Luis Suárez.

Uruguayský forvard zprovoznil restauraci v centru Barcelony koncem listopadu a ve svém podniku v centru Barcelony už přivítal i hvězdného spoluhráče Lionela Messiho s jeho manželkou Antonellou Roccuzzovou.

Suárez si jako hospodský nehraje na žádné hogo fogo a na jídelním lístku nevymýšlí nic složitého. "Menu nabízí dobrý výběr pizz - dokazuje to, že má stále chuť na italské," rýpli si do Suáreze redaktoři anglického listu The Sun, kteří podnik navštívili, a připomněli tak hráčův proslulý incident z MS 2014, na kterém pokousal italského zadáka Giorgia Chielliniho… Ve své recenzi jinak angličtí novináři podnik chválili třeba za solidní porce.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Ruský ledoborec se dostal do silné bouře a vypověděly mu motory, vyslal signál SOS

Ruský ledoborec, který se nachází s 33 lidmi na palubě u západních břehů Norska, za bouřlivého počasí vyslal tísňové volání. K plavidlu zamířily dva vlečné čluny a záchranný vrtulník. Ruský úřad pro námořní dopravu nicméně vzápětí uvedl, že signál SOS byl vyslán omylem a že loď není v problémech.

Ledoborci Tor západně od norského města Aalesund vypověděly motory, činnost dvou ze čtyř se ale později podařilo obnovit, takže bezprostřední nebezpečí teď ledoborci nehrozí, napsal norský deník Verdens Gang. Situace je ale stále vážná, protože v oblasti je velmi silná bouře.

Zdroj: ČTK
Další zprávy