Suverénní Juventus zdolal i AC Milán

7. 2. 2015 22:52
Fotbalisté Juventusu porazili ve 22. kole italské ligy AC Milán 3:1. Obhájce titulu si protáhl sérii neporazitelnosti na třináct zápasů.
Alvaro Morata slaví gól do sítě AC Milán
Alvaro Morata slaví gól do sítě AC Milán | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté Juventusu porazili v dnešním 22. kole italské ligy AC Milán 3:1. Obhájce titulu si protáhl sérii neporazitelnosti na třináct zápasů a minimálně do nedělního utkání druhého AS Řím v Cagliari navýšil náskok v čele tabulky na deset bodů.

Domácí poslal do vedení ve 14. minutě Carlos Tévez a čtrnáctou brankou v sezoně si upevnil vedení v pořadí střelců. Rossoneri sice dokázali zásluhou Lucy Antonelliho záhy vyrovnat, Staré dámě ale ještě v prvním poločase vrátil vedení Leonardo Bonucci. Po přestávce se trefil Álvaro Morata a definitivně rozhodl o čtvrté prohře AC v posledních šesti zápasech.

Italská fotbalová liga - 22. kolo:

Hellas Verona - FC Turín 1:3
Branky: 83. Toni - 32. Josef Martínez, 50. Quagliarella z pen., 90.+2 El Kaddúrí

Juventus Turín - AC Milán 3:1
Branky: 14. Tévez, 31. Bonucci, 65. Morata - 28. Antonelli

1. Juventus Turín 22 16 5 1 47:10 53
2. AS Řím 21 12 7 2 34:16 43
3. Neapol 21 11 6 4 38:26 39
4. Lazio Řím 21 10 4 7 37:25 34
5. Sampdoria Janov 21 8 10 3 27:23 34
6. Fiorentina 21 8 8 5 29:20 32