Super sólo! Podívejte se, jak si Messi hraje se soupeři

asu
15. 3. 2015 8:28
Lionel Messi předvedl ve španělské lize neuvěřitelné sólo přes celé hřiště, při kterém v plné rychlosti krásně obehrál hned pět hráčů Eibaru.
Podívejte se na parádní sólo Lionela Messiho, který v zápase s Eibarem v plné rychlosti obehrál hned pět hráčů za sebou. | Video: youtube.com

Praha - Byl to jeho zápas. Lionel Messi zase zářil a na hřišti Eibaru pomohl Barceloně navýšit náskok na čele Primera Divison už na čtyři body před Realem Madrid

Messi se dvěma góly podepsal pod výhru 2:0, v zápase ale uchvátil i parádním sólem, při kterém si vychutnal hned pět hráčů Eibaru, kteří se mu postavili do cesty. 

Úchvatné sólo ve sprintu z hloubi vlastní poloviny až k šestnáctce soupeře zakončil krásnými jesličkami poslednímu nešťastníkovi, který se jej snažil zastavit, a pak až přihrával spoluhráčům. 

Na parádní Messího sólo se můžete podívat v přiloženém videu. Jediná škoda je, že tahle akce neskončila gólem.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

před 2 hodinami

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou, poslanci ale odmítli projednávací plán

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala. Poslanci ale později odmítli plán projednávání prováděcího zákona k brexitové dohodě. Vadí jim, že jim vláda na schvalování zákona vyhradila jen tři dny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy