Stylové loučení. Horváthovu rozlučku vyprodali za tři hodiny

ČTK Sport ČTK, Sport
21. 5. 2015 15:34
Rozlučku čtyřicetiletého plzeňského fotbalisty Pavla Horvátha s profesionální kariérou bude sledovat zcela zaplněná Doosan Arena.
Pavel Horváth.
Pavel Horváth. | Foto: Tomáš Liška

Plzeň - Rozlučku čtyřicetiletého plzeňského fotbalisty Pavla Horvátha s profesionální kariérou bude sledovat zcela zaplněná Doosan Arena. Fanoušci dnes během tří hodin vyprodali všechny zbylé vstupenky na benefiční duel s názvem "Horviho poslední desítka", který ve Štruncových sadech proběhne v úterý 2. června.

Prodej lístků začal v neděli pouze pro držitele permanentních vstupenek, kteří využili bezmála pět a půl tisíce svých rezervací. O čtyři dny později pak šlo mezi příznivce více než 2400 lístků. "Někteří fanoušci stáli u pokladen od šesti ráno, fronta postupně narostla na několik desítek metrů. Po poledni zmizely poslední vstupenky," řekl v tiskové zprávě mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

Vstupenky se prodávaly za 50 korun a veškerý zisk z akce bude určen na charitativní účely. "Zájem fanoušků a nekonečné dnešní fronty mě překvapily. Vážím si toho, že vstupenky zmizely takovým tempem. Výtěžek poputuje na dobrou věc, navíc věřím, že se společně dobře pobavíme. Na celou akci se moc těším a pozvaní hosté také. Trošku naměkko jsem už teď," řekl s úsměvem Horváth.

Na akci se představí současní i bývalí Horváthovi spoluhráči a dorazí i reprezentační trenér Pavel Vrba, který Viktorii vedl. Nastoupí také někteří hokejisté a umělci.

"Je stále možné, že budou uvolněné některé vstupenky z dosavadních rezervací partnerů klubu, mládežnických týmů Viktorie, hráčského kádru a dalších aktérů benefičního utkání. O případné možnosti dodatečného prodeje vstupenek bude Viktoria informovat fanoušky v průběhu následujícího týdne," dodal Pillár.

 

Právě se děje

před 21 minutami

Jaromír Nohavica chystá sérii koncertů pro ženy

Písničkář Jaromír Nohavica u příležitosti Mezinárodního dne žen chystá sérii sedmi on-line koncertů pro ženy. Všechny skladby bude hrát na přání, a to od od 8. do 14. března vždy od 19 hodin. Audiopřenos si zájemci mohou zapnout na jeho webu. "Písničkových přání přišlo opravdu hodně, a tak z původně jediného plánovaného Koncertu k Mezinárodnímu dni žen nakonec vznikl Mezinárodní týden žen," vysvětluje Nohavica. První koncert příští pondělí 8. března sestaví z 20 nejčastěji objednávaných písní. V následujících šesti večerech zazní dalších 120 skladeb.

Zdroj: ČTK
Další zprávy