Střešovice zdolaly druhou Mladou Boleslav a vedou o osm bodů

ČTK
4. 2. 2006 22:24
Florbalisté Tatranu Střešovice zdolali v dnešním utkání 17. kole extraligy druhou Mladou Boleslav 4:3 a zvýšili svůj náskok v čele tabulky na osm bodů. Úřadující šampion sice prohrával po dvou třetinách 1:2, ale v závěrečné třemi góly strhl vítězství na svou stranu.

Tatran nastoupil již s brankářem Tomášem Kafkou a útočníkem Jurajem Šádkem, kteří v minulém utkání s Brnem před čtrnácti dny nenastoupili a vyjádřili tak svůj kritický názor na stav vztahů v týmu. Klub jim za to udělil důtku a finanční pokutu za poškození dobrého jména. Šádek dnes přihrál v 51. minutě na třetí gól Jakubovi Majerovi. Třetí Vítkovice zvítězily i díky hattricku Marka Mimry nad FBŠ Bohemians 6:2 a přiblížily se Mladé Boleslavi již na bod. O další bod zpátky zůstávají hráči SSK Furure, kteří porazili Havířov 9:5. Třemi góly se blýskl Marek Lébl. Třinec zdolal v souboji týmů z chvostu tabulky Liberec 7:6 a posunul se z posledního na jedenácté místo před Bohemians. Výsledky - 17. kolo: 1. SC SSK Vítkovice - FBŠ Bohemians 6:2 (2:1, 1:0, 3:1) Branky: 4., 21. a 44. Mimra, 7. Kološ, 49. Ťopek, 50. Vladař - 19. Richter, 50. Kubert. FBC Třinec - FBC Liberec 7:6 (2:1, 3:3, 2:2) Branky: 33. a 51. Petřík, 34. a 47. Curney, 9. Gajdzica, 20. Holovka, 35. Fielek - 31. a 56. Křenek, 14. Kouřil, 25. Uglanov, 29. Havrda, 59. Kostiha. SSK Future - Torpedo Havířov 9:5 (6:0, 1:1, 2:4) Branky: 9., 12. a 57. Lébl, 8. Bartoš, 12. M. Ryneš, 19. Šebek, 20. Marek Soukup, 26. Lukeš, 49. Michal Soukup - 26. T. Kantor, 41. M. Kožušník, 47. P. Kožušník, 51. Kowal, 52. Plášek. Tatran Střešovice - Sokol Mladá Boleslav 4:3 (1:0, 0:2, 3:1) Branky: 14. Fridrich, 47. Garčar, 51. Majer, 52. Horák - 29. Mohelský, 38. Hostinský, 60. J. Bouška.