Strakův Slovan utrpěl od Trenčína další debakl

5. 10. 2014 21:22
František Straka na lavičce Slovanu
František Straka na lavičce Slovanu | Foto: CPA Eduard Erben

Trenčín - Fotbalisté Slovanu Bratislava, kteří jsou nejbližším soupeřem pražské Sparty v základní skupině Evropské ligy, prohráli na hřišti vedoucího celku slovenské ligy Trenčína 0:4.

Svěřenci Františka Straky, o jehož možném odchodu po dnešním duelu spekulovala slovenská média po čtvrteční prohře v EL s Neapolí (0:2), z posledních pěti ligových zápasů získali jediný bod.

Skóre otevřel už v deváté minutě osmnáctiletý Nigerijec Kingsley Madu, v druhé půli na něj navázal jeho krajan Moses Simon, jenž se trefil v sezoně popáté. Z penalty se deset minut poté prosadil Haris Hajradinovič, který v 75. minutě svým druhým gólem v utkání uzavřel skóre.

Slovan nastoupil v sestavě Perniš - Jablonský, Niňaj, Čikoš, Kolčák - Milinkovič, Soumah (71. Štefánik), Lásik - Halenár, Peltier, Kubík (82. Žofčák). Se Spartou se v Evropské lize dvakrát utká po reprezentační přestávce, 23. října doma a o dva týdny později na Letné.