30. 3. 2013 17:55
V Příbrami viděli diváci šest gólů, domácí remizovali s Jabloncem 3:3.
Trenér Příbrami František Straka.
Trenér Příbrami František Straka. | Foto: CPA

Příbram - Léčba Franzem zabírá. Fotbalisté Příbrami v prvním domácím zápase pod novým trenérem Františkem Strakou předvedli výborný finiš a dokázali dovést špatně se vyvíjející duel s Jabloncem ke konečné remíze 3:3. Po předchozí výhře na Slovácku tak Straka ze dvou zápasů vytěžil čtyři body.

Středočeši šli proti čtvrtému týmu soutěže brzy do vedení po trefě Hájovského. Jenže Novák a Loučka dvěma góly během šesti minut skóre otočili a na konci prvního dějství zvýšil na 1:3 svým druhým gólem Filip Novák.

Kouč Straka ale zřejmě svůj tým o přestávce řádně nahecoval, což se vyplatilo. V 72. minutě snížil Wágner a sedm minut před koncem srovnal Střihavka.

Aktualizujeme

21. kolo první fotbalové ligy:

1. FK Příbram - Baumit Jablonec 3:3 (1:3)

Branky: 14. Hájovský, 71. Wágner, 83. Střihavka - 17. a 45. Novák, 23. Loučka. Rozhodčí: Příhoda - Moláček, Hrabovský. ŽK: Beneš, Novák, Valeš, Loučka (všichni Jablonec).

Příbram: Hruška - Jugas, Hájovský, Mišůn, Pleško - Valenta (65. Wágner), Krbeček (46. T. Pilík), Tarczal, Mašán, Koukal (46. Šlapák) - Střihavka. Trenér: Straka.

Jablonec: Valeš - Kysela, Beneš, Novák, Zoubele - Loučka, Rossi - Kopic (80. Vaněk), Piták, Jablonský (88. Pázler) - Třešňák. Trenér: Kotal.

1. Plzeň 20 13 5 2 37:13 44
2. Sparta 20 12 5 3 33:15 41
3. Olomouc 21 11 6 4 32:17 39
4. Jablonec 21 10 8 3 36:22 38
5. Mladá Boleslav 21 9 4 8 23:24 31
6. Dukla 21 7 9 5 32:27 30