Sto dní do Eura: Sparťanští reprezentanti září, Skalák v Brightonu paběrkuje

Podívejte se v naší galerii, jak jsou na tom s formou čeští reprezentanti 100 dní před fotbalovým Eurem.
Od středy je to přesně 100 dní do začátku fotbalového mistrovství Evropy ve Francii a trenér české reprezentace Pavel Vrba zatím může být spokojen s výkony i vytížením klíčových hráčů. Většina členů základní sestavy v úvodu jara v klubech pravidelně hrává a především záložníci pražské Sparty se dostali do velmi dobré formy. Pojďme se na to podívat...
Bořek Dočkal - Opět je z něho mistr asistencí, góly připravuje v evropských pohárech i Synot lize.
Josef Šural - Do třetice člen sparťanské sestavy. Po přestupu z Liberce nic neztratil ze svého lesku, ba naopak. V Synot lize už na jaře stihl dva góly.
Daniel Kolář - Kaňkou posledních výkonů plzeňského záložníka je neproměněná penalta proti Olomouci, ale hlavně díky němu mají Západočeši na jaře devět bodů.
Foto: Dalibor Sosna
Sport ČTK Sport, ČTK
2. 3. 2016 7:55
Podívejte se v naší galerii, jak jsou na tom s formou čeští reprezentanti 100 dní před fotbalovým Eurem.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Tálibán přerušil jednání s afghánskou vládou o výměně zajatců

Radikální islámské hnutí Tálibán podle agentury Reuters oznámilo, že přerušuje jednání s afghánskou vládou o výměně zajatců. Kábul naopak tvrdí, že výměnu nadále připravuje.

Vzájemné předání vězňů představovalo jeden z hlavních bodů mírových rozhovorů v Afghánistánu. Afghánská vláda se na něm s Tálibánem domluvila minulý týden při prvním přímém vyjednávání mezi těmito dvěma stranami po 18 letech.

Mluvčí Tálibánu Suhajl Šahín sdělil na twitteru, že vyjednávací tým hnutí se již nebude účastnit "neplodných rozhovorů" a že propuštění tálibánských zajatců bylo vládou "zdržováno pod neustálými záminkami".

Zdroj: ČTK
Další zprávy