Sto dní do Eura: Sparťanští reprezentanti září, Skalák v Brightonu paběrkuje

Podívejte se v naší galerii, jak jsou na tom s formou čeští reprezentanti 100 dní před fotbalovým Eurem.
Od středy je to přesně 100 dní do začátku fotbalového mistrovství Evropy ve Francii a trenér české reprezentace Pavel Vrba zatím může být spokojen s výkony i vytížením klíčových hráčů. Většina členů základní sestavy v úvodu jara v klubech pravidelně hrává a především záložníci pražské Sparty se dostali do velmi dobré formy. Pojďme se na to podívat...
Bořek Dočkal - Opět je z něho mistr asistencí, góly připravuje v evropských pohárech i Synot lize.
Josef Šural - Do třetice člen sparťanské sestavy. Po přestupu z Liberce nic neztratil ze svého lesku, ba naopak. V Synot lize už na jaře stihl dva góly.
Daniel Kolář - Kaňkou posledních výkonů plzeňského záložníka je neproměněná penalta proti Olomouci, ale hlavně díky němu mají Západočeši na jaře devět bodů.
Foto: Dalibor Sosna
Sport ČTK Sport, ČTK
2. 3. 2016 7:55
Podívejte se v naší galerii, jak jsou na tom s formou čeští reprezentanti 100 dní před fotbalovým Eurem.
 

Právě se děje

před 26 minutami

V červnu vzrostla důvěra v českou ekonomiku mezi spotřebiteli i podniky

Důvěra v českou ekonomiku v červnu opět stoupla, a to meziměsíčně o 4,3 bodu na 104 bodů. Potřetí v řadě přitom vzrostla důvěra spotřebitelů i podnikatelů. U spotřebitelů se zvýšila o 2,7 bodu na hodnotu 105,5 a mezi podnikateli o 4,6 bodu na 103,7 bodu, uvedl ve čtvrtek na webu Český statistický úřad. V podnikatelském prostředí se důvěra zvýšila ve všech odvětvích. V porovnání s loňským červnem jsou všechny hodnoty výrazně vyšší.

Zdroj: ČTK
Další zprávy