Spartu přijde řádění fanoušků v Boleslavi na 50 tisíc korun

ČTK ČTK
27. 8. 2015 17:59
Fotbalová Sparta dostala od disciplinární komise FAČR pokutu 50 tisíc korun za výtržnosti svých fanoušků v duelu na hřišti Mladé Boleslavi.
Fanoušci Sparty - ilustrační foto.
Fanoušci Sparty - ilustrační foto. | Foto: Zlata Vostrá

Praha - Fotbalová Sparta znovu dostala od disciplinární komise FAČR pokutu za chování svých fanoušků. Tentokrát musí zaplatit 50 tisíc korun za výtržnosti v duelu na hřišti Mladé Boleslavi. Domácí klub byl potrestán pokutou 25 tisíc za nedostatečnou pořadatelskou službu.

Komise dnes rovněž udělila trest na jedno utkání za vyloučení ligovým hráčům Jakubu Plškovi z Olomouce, Boštjanu Frelihovi z Brna a Mohamadou Dramému z Teplic. Stejný trest mají za čtyři žluté karty Lukáš Mareček ze Sparty a Tomáš Janíček ze Zlína.

Ve Fotbalové národní lize si jedno utkání nezahrají Martin Nový z Vlašimi a Matěj Sivrič z Karviná.

Nezvykle dlouhý trest na pět měsíců komise udělila v juniorské lize příbramskému Denisi Laňkovi za mimořádně surovou hru v duelu se Znojmem.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 19 minutami

Dálnici D11 zablokoval ve směru na Hradec Králové kamion, který dostal smyk

Provoz na dálnici D11 je ve směru na Hradec Králové zhruba od 20:00 přerušený. U Chlumce nad Cidlinou dostalo nákladní auto smyk a stojí napříč vozovkou. Událost se obešla bez zranění, předpoklad obnovení provozu zatím není znám, řekla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Dálnici D11 zablokoval na 64. kilometru kamion, který dostal smyk, zůstal stát napříč vozovkou. Situaci navíc komplikuje cisterna, která zůstala stát na krajnici a brání kamionu v manévrování.

Policisté zjišťují, jestli bude třeba ke zprovoznění dálnice nutné použít odtahovou techniku, nebo se situaci podaří vyřešit jinak, uvedla Pižlová krátce po 20:30. Odhad znovuzprovoznění dálnice proto nelze určit. Směr na Prahu jezdí normálně.

Zdroj: ČTK
Další zprávy