Sparťanky proti Twente srazilo vyloučení. Ženský fotbal sledoval z tribuny i Lukáš Vácha

Sparťanky proti Twente srazilo vyloučení. Ženský fotbal sledoval z tribuny i Lukáš Vácha
Záložník Lukáš Vácha se po celém světě proslavil hláškou, kterou poslal asistentku rozhodčího Lucii Ratajovou ke sporáku. Na zápas Ligy mistrů žen mezi Spartou a holandským Twente si čas našel.
Vácha a ostatní fanoušci, tak mohli sledovat jedenáctku žen, kterou do zápasu vyslal trenér domácích hráček Jan Janota.
Střední obránkyně Michaela Čulová musela během zápasu dokonce přezout kopačky.
Do vedení šly hostující hráčky. Kapitánka Odehnalová si připsala nešťastný vlastní gól.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport, Milan Kammermayer
12. 10. 2016 21:13
Podívejte se na snímky z odvetného utkání 1. kola Ligy mistrů žen mezi pražskou Spartou a nizozemským Twente Enschede. Utkání sledoval i záložník mužského týmu Sparty Lukáš Vácha.
 

Právě se děje

před 7 minutami

Evropská unie dala Google dva měsíce na zlepšení vyhledávání hotelů a letů

Evropská unie dala americké internetové společnosti Google dva měsíce na to, aby zlepšila vyhledávání hotelů a letů, a také aby vysvětlila, jak výsledky hledání řadí. Jinak jí hrozí sankce. Oznámila to Evropská komise (EK) a evropské úřady na ochranu spotřebitele. Praktiky nejpopulárnějšího vyhledávače na světě, který firma provozuje, dlouho vyšetřují antimonopolní úřady po celém světě. Některé z nich už mu vyměřily vysoké pokuty.

"Spotřebitelé v EU nemohou být při plánování dovolených uváděni v omyl. Musíme jim umožnit, aby se mohli rozhodovat na základě transparentních a nezaujatých informací," řekl podle agentury Reuters evropský komisař pro spravedlnost Didier Reynders.

Google v reakci uvedl, že vítá dialog a ubezpečil, že s Evropskou komisí a spotřebitelskými úřady úzce spolupracuje. Ty si vyhradily, že pokud jeho návrhy na zlepšení nebudou dostatečné, budou se věcí dále zabývat a mohou přijít i se sankcemi.

Zdroj: ČTK
Další zprávy