Sparťanky proti Twente srazilo vyloučení. Ženský fotbal sledoval z tribuny i Lukáš Vácha

Sparťanky proti Twente srazilo vyloučení. Ženský fotbal sledoval z tribuny i Lukáš Vácha
Záložník Lukáš Vácha se po celém světě proslavil hláškou, kterou poslal asistentku rozhodčího Lucii Ratajovou ke sporáku. Na zápas Ligy mistrů žen mezi Spartou a holandským Twente si čas našel.
Vácha a ostatní fanoušci, tak mohli sledovat jedenáctku žen, kterou do zápasu vyslal trenér domácích hráček Jan Janota.
Střední obránkyně Michaela Čulová musela během zápasu dokonce přezout kopačky.
Do vedení šly hostující hráčky. Kapitánka Odehnalová si připsala nešťastný vlastní gól.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport, Milan Kammermayer
12. 10. 2016 21:13
Podívejte se na snímky z odvetného utkání 1. kola Ligy mistrů žen mezi pražskou Spartou a nizozemským Twente Enschede. Utkání sledoval i záložník mužského týmu Sparty Lukáš Vácha.
 

Právě se děje

před 22 minutami

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008. Od začátku listopadu posílila z 27,18 Kč/EUR na na 26,16 Kč za euro, což je nárůst o téměř čtyři procenta. Pokud si koruna udrží do konce měsíce své zisky, půjde o největší měsíční nárůst od června roku 2008, kdy posílila o 4,5 procenta. Uvedl to analytik Purple Trading Štěpán Hájek.

Listopad přinesl podle něj největší zklidnění do ekonomiky a na finanční trhy. Velmi slibné reporty od tří biotechnologických společností slibují brzký příchod vakcíny, který by mohl ukončit obavy o zdravotnický systém a zastavit zavádění plošných restrikcí. "Na trzích nastala zatím největší rotace z bezpečných aktiv do těch rizikovějších a jedním z největších vítězů je právě česká koruna," uvedl.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Výbuch ve městě Ghazní zabil nejméně 26 afghánských vojáků

Nejméně 26 lidí přišlo dnes o život a dalších 17 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje.

Agentura Ariana news s odvoláním na představitele městské nemocnice napsala, že všichni mrtví i zranění jsou vojáci afghánské armády. Podle prvních informací šlo zřejmě o explozi nálože nastražené v automobilu, který stál u základny ozbrojených sil. Agentura Nová Čína zmínila, že explozi předcházela v místě střelba.

Zdroj: ČTK
Další zprávy