Osobní souboje, neproměněné šance, zmar a naštvaní fanoušci. Sparta ani Plzeň nenadchly

Podívejte se na fotografie z úvodních zápasů 3. předkola Ligy mistrů ze zápasů českých zástupců.
Fotbalisté pražské Sparty ve 3. předkole Ligy mistrů remizovali se Steauou Bukurešť na vlastním hřišti 1:1. Do odvety, která se hraje za týden v Rumunsku, si tak příliš dobrý výsledek nevybojovali.
V Praze začal úvodní zápas třetího předkola ve svižném tempu. Již ve 4. minutě se zjevil v dobré příležitosti hostující Stanciu, Bičík ale jeho dobře mířenou hlavičku vytěsnil výborným zákrokem.
Ihned z protiútoku zahrozila i Sparta. Konaté našel z rychlé akce zpětnou přihrávkou Dočkala, jeho střela po zemi ale skončila v rukavicích brankáře Florina.
Po prvních příležitostech na obou stranách následovala relativně vyrovnaná partie, od 30. minuty už ale začala na hrací ploše dominovat Sparta.
Foto: Tomáš Liška
Sport Sport, Milan Kammermayer, Tomáš Liška
26. 7. 2016 23:39
Podívejte se na fotografie z úvodních zápasů českých zástupců ve 3. předkole Ligy mistrů. Tedy Sparty proti Steaue Bukurešť a Plzně proti Karabachu.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Na východoindické pobřeží udeřil cyklón Nivar, jedna žena zemřela po zřícení stěny podmáčeného domu

Na východoindické pobřeží ve čtvrtek časně ráno místního času za doprovodu prudkého deště a vichru udeřil cyklón Nivar, kvůli kterému tamní úřady musely evakuovat desítky tisíc lidí. Informovala o tom agentura AFP. Střed bouře po mírném oslabení dosáhl pevniny ve 3:00 místního času (středa 23:00 SEČ) v oblasti zhruba 230 kilometrů jižně od Čennaí, ve státě Tamilnádu na jihovýchodě země. Cyklón doprovázel vítr o síle až 130 kilometrů za hodinu.

Prudký vichr ve státech Tamilnádu a Ándhrapradéš vyvracel stromy a sloupy elektrického vedení a vydatné srážky způsobily záplavy. Ve státě Tamilnádu si bouře vyžádala jeden život, když se na ženu zřítila stěna podmáčeného domu.

Nivar podle předpovědí Indického meteorologického úřadu (IMD) v následujících hodinách oslabí a zamíří na sever. Agentura však na twitteru varovala, že nebezpečí "ještě nepominulo, protože část cyklónu je stále nad mořem - i když je už střed nad pevninou".

Zdroj: ČTK
Další zprávy