reklama
 
 

Sparta si pojistila Kadeřábka až do roku 2018

23. 12. 2014 13:08
Fotbalový reprezentant Pavel Kadeřábek prodloužil smlouvu ve Spartě. Dvaadvacetiletý obránce, odchovanec letenského klubu, se upsal do léta 2018.

Praha - Fotbalový reprezentant Pavel Kadeřábek prodloužil smlouvu ve Spartě. Dvaadvacetiletý obránce, odchovanec letenského klubu, se upsal do léta 2018.

"Je to skvělý krok v mé kariéře a zároveň vyjádření důvěry od klubu," řekl Kadeřábek pro klubový web. "Jsem tu maximálně spokojený a doufám, že přispěji k tomu, abychom získali další tituly a byli úspěšní na všech frontách," dodal.

Kadeřábek působí ve Spartě od šesti let, mezitím jen krátce hostoval na Žižkově. "Pavel je pro nás vzorem klubisty a jsme tak moc rádi, že jsme se na prodloužení smlouvy domluvili," uvedl člen představenstva Jakub Otava.

Na podzim odehrál Kadeřábek za Spartu 30 utkání a patřil k jejím nejvytíženějším hráčům. "Pavel se vypracoval v jednoho z klíčových hráčů Sparty a dostává pravidelně prostor i v národním týmu. Prodloužení kontraktu na Letné je oceněním vzestupu jeho výkonnosti i důvěry klubu současně," dodal hráčský agent Viktor Kolář z agentury Sport Invest International.

Sparta těsně před Vánoci prodloužila smlouvu už s druhým hráčem, v pondělí oznámila nový kontrakt se záložníkem Markem Matějovským.

autor: ČTK | 23. 12. 2014 13:08

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama