Soupeř Plzně v Lize mistrů CSKA se protrápil k výhře

2. 11. 2013 13:00
Fotbalisté CSKA Moskva, kteří jsou jedním ze soupeřů Plzně ve skupině Ligy mistrů, vyhráli v 15. kole ruské ligy na hřišti Nižného Novgorodu 2:1.
Fanoušci CSKA Moskva mohou slavit.
Fanoušci CSKA Moskva mohou slavit. | Foto: Reuters

Moskva - Fotbalisté CSKA Moskva, kteří jsou jedním ze soupeřů Plzně ve skupině Ligy mistrů, vyhráli v 15. kole ruské ligy na hřišti Nižného Novgorodu 2:1. V tabulce si polepšili na čtvrté místo, ale na vedoucí Zenit Petrohrad ztrácejí osm bodů.

CSKA prohrával na hřišti Volgy od 30. minuty, kdy se prosadil Jamajčan Luton Shelton, už za čtyři minuty ale vyrovnal nejlepší střelec moskevského týmu Seydou Doumbia. Sedmnáct minut před koncem navázal na svůj hattrick z duelu s FK Krasnodar (5:1) Zoran Tošič a vstřelil vítězný gól.

Trenér Leonid Sluckij, jehož tým na stadionu Viktorie 10. prosince uzavře program základní skupiny D, nasadil sestavu: Akinfejev - Nababkin, A. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov - Milanov (68. Elm), Wernbloom - Tošič, Honda, Musa (69. Zuber) - Doumbia (90.+3 Bazeljuk).