Souček je přeceňovaný. Ale přeju mu, ať to po mně ve West Hamu převezme, říká Řepka

Jiří Škuba Jiří Škuba
28. 1. 2020 14:29
Tomáš Souček by měl brzy podepsat smlouvu ve West Hamu. Slavia za jeho hostování vyinkasuje 100 milionů, dalších 400 v případě uplatnění opce.
Tomáš Řepka
Tomáš Řepka | Foto: ČTK

V září 2001 Tomáš Řepka odehrál svůj první zápas v dresu Kladivářů, deset minut před koncem dostal červenou kartu. Příznačný debut pro exsparťanského bouřliváka.

Po necelých pěti letech ve West Hamu skončil. Derniéru obstaralo utkání s Fulhamem, na jeho konci třicet tisíc fanoušků povstalo a mohutným skandováním se rozloučilo s českým stoperem. "SuperTom, SuperTom," neslo se celým Stratfordem. Takový dojem Řepka v Londýně zanechal.

Nyní v rudo-modré kombinaci zkusí prorazit další český reprezentant Tomáš Souček. Hvězda posledního ročníku fotbalové ligy měla v úterý jednat v Londýně o smlouvě a dá se očekávat, že námluvy nakonec dospějí k úspěšnému výsledku.

"Kdo je nejvíc přeceňovaný hráč u nás? Souček? Souhlas," napsal Řepka v diskusi s fanoušky na svém Instagramu. "Já netvrdím, že není dobrý na naši bramborovou ligu, ale plat, který pobírají tihle hráči, mi přijde neadekvátní v rámci dané soutěže," vysvětloval Řepka.

Souček si ve Slavii přijde na přibližně 50 milionů korun ročně, stejně jako sparťan Semih Kaya. Kromě zmíněných dvou Řepka zařadil mezi nadhodnocené hráče ještě letenského útočníka Libora Kozáka a Nikolaje Komličenka, který v týdnu přestoupil do CSKA Moskva z Mladé Boleslavi.

I kvůli tomu, že míří do jeho oblíbeného West Hamu, bude Řepka Součka bedlivě sledovat. "Přeju Tomášovi Součkovi, ať to po mně převezme a ukáže jim, jaké hráče máme u nás. A že tuhle ligu zvládne," dodal Řepka.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Sanders v průzkumu dále sílí, Bidenovi přebírá černošské voliče

Americký senátor Bernie Sanders si v průzkumu upevnil vedení v boji o prezidentskou nominaci Demokratické strany. Svému rivalovi Joe Bidenovi navíc přebírá černošské voliče, kteří dosud bývalého viceprezidenta upřednostňovali. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění společnosti Ipsos, jehož výsledky dnes zveřejnila agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Producent Weinstein skončil po odsuzujícím verdiktu v nemocnici

Bývalému filmovému producentovi Harveymu Weinsteinovi se cestou od soudu do vězení přitížilo a musel být převezen do nemocnice. Stalo se tak poté, co jej porota v pondělí uznala vinným ze sexuálního napadení a z lehčí formy znásilnění, za což mu hrozí až 29letý trest vězení. Dnes o tom informovala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy