Soldado pomohl Valencii hattrickem k otočení zápasu

27. 8. 2011 22:45
Se Santanderem ještě v 88. minutě prohrávala 2:3
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Reuters

Valencie - Fotbalisté Valencie otočili ve španělské lize úvodní utkání se Santanderem a díky dvěma brankám v posledních dvou minutách zvítězili na svém hřišti 4:3.

Ústřední postavou duelu byl domácí útočník Roberto Soldado, který vstřelil hattrick a vlastní branku.

Poprvé se šestadvacetiletý kanonýr trefil už v první minutě, ale za dalších šest minut nechtěně překonal i vlastního brankáře. Lautaro Acosta a Adrián pak otočili zápas ve prospěch Santanderu.

Španělé ukončili stávku, La Liga začne v sobotu

Naděje Valencii vykřesala v 58. minutě kontaktní brankou nová francouzská defenzivní posila z Lille Adil Rami a v úplném závěru zařídil obrat dvěma slepenými zásahy Soldado.

Gijón - San Sebastian 1:2 (68. De las Cuevas z pen. - 35. a 65. Agirretxe), Valencie - Santander 4:3 (2., 88. a 90. Soldado, 58. Rami - 7. vlastní Soldado,14. Acosta, 56. Adrián),

22:00 Granada - Betis Sevilla.