Slovácko prodloužilo smlouvu s trenérem Habancem o dva roky

ČTK ČTK
2. 4. 2015 16:38
Trenér fotbalistů Slovácka Svatopluk Habanec prodloužil s klubem z Uherského Hradiště smlouvu o další dva roky do 30. června 2017.
Svatopluk Habanec
Svatopluk Habanec | Foto: Dalibor Sosna

Uherské Hradiště - Trenér fotbalistů Slovácka Svatopluk Habanec prodloužil s klubem z Uherského Hradiště smlouvu o další dva roky do 30. června 2017. Slovácko to oznámilo na svém webu.

Pětačtyřicetiletý Habanec působí ve Slovácku od srpna 2012, kdy nahradil Miroslava Soukupa. Ten byl po úvodních třech ligových kolech bez bodového zisku odvolán. Původně Habanec podepsal smlouvu do léta 2014, následně ji klub o rok prodloužil. Končit měla po této sezoně, ale klub se s trenérem dohodl na další spolupráci.

"Myslím si, že týmu mám pořád co dát. Já i vedení klubu jsme se spoluprací spokojení," řekl Habanec pro klubový web.

Trenér, který dříve vedl Teplice a Ústí nad Labem, má se Slováckem bilanci 29 výher, 17 remíz a 32 porážek. Momentálně je s týmem na šesté příčce v tabulce, kterou Slovácko vybojovalo i v minulé sezoně.

 

Právě se děje

před 16 minutami

Mistr světa ve skeetu Nýdrle je nejlepším českým střelcem roku

Nejlepšími českými střelci roku 2019 jsou brokaři. Svazovou anketu vyhrál mistr světa ve skeetu Tomáš Nýdrle před evropským šampionem v téže disciplíně Jakubem Tomečkem. V kategorii juniorů těsně zvítězil juniorský světový šampion ve skeetu Daniel Korčák. Do hlasování se zapojilo 44 členů výkonného výboru a trenérů Českého střeleckého svazu.

Jednatřicetiletý Nýdrle prožil životní sezonu, ve které poprvé vybojoval individuální medaile na velké světové akci. Skončil druhý na Evropských hrách v Minsku a pak získal světový titul na šampionátu v italském Lonatu. To se před tím žádnému českému skeetaři nepovedlo. Ve stejném italském městě v září pomohl českému družstvu k obhajobě evropského titulu. Tomeček si z ME odvezl double, protože tam poprvé vybojoval evropské individuální zlato.

Za oběma skeetaři skončil v domácí anketě nejlepší světový střelec z libovolné malorážky Filip Nepejchal. Stříbrný medailista z mistrovství Evropy a vítěz tří závodů Světového poháru včetně finále v čínském Pchu-tchienu obsadil navíc těsně za Korčákem druhé místo mezi juniory.

Talentem roku byla vyhlášena bronzová medailistka z juniorského mistrovství světa v trapu Zina Hrdličková, šestnáctiletá dcera olympijského vítěze z Barcelony 1992 Petra Hrdličky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy