Slovácko poprvé v sezoně bodovalo, veze remízu z Julisky

17. 8. 2012 22:15
Pavel Hašek překonává Dušana Melichárka v bráně Slovácka
Pavel Hašek překonává Dušana Melichárka v bráně Slovácka | Foto: ČTK

PrahaFotbalisté Slovácka poprvé v nové prvoligové sezoně bodovali, když ve 4. kole remizovali 2:2 na hřišti pražské Dukly.

Dukla sice vedla po prvním poločase zásluhou gólů Pavla Haška a Jana Pázlera, Slovácko však v úvodní čtvrthodině druhé půle vyrovnala brankami Mariána Kováře a Ladislava Volešáka.

Slovácko vedl po odvolání trenéra Miroslava Soukupa asistent Jiří Dekař, od příštího kola tým převezme současný trenér druholigového Ústí nad Labem Svatopluk Habanec.

Slovácko i přes získaný bod zůstává poslední, Dukle stále patří pátá příčka.

Výsledek:

Dukla Praha - 1. FC Slovácko 2:2 (2:0)

Branky: 23. Hašek, 32. Pázler - 47. Kovář, 58. Volešák. Rozhodčí: Jílek - Nádvorník, Štěrba. ŽK: Vrzal - Daníček, Valenta, Kuncl. Diváci: 1928.
Dukla: Rada - Hašek, Božič, Vorel, Vrzal - Malý (75. Kalouda), Borek, Gedeon - Berger, Přeučil (70. Pospěch), Pázler (87. Marek). Trenér: Kozel.
Slovácko: Melichárek - Kuncl, Trousil, Mezlík, Kubáň - Volešák, Valenta, Daníček, Hlúpik (68. Fujerik) - Kerbr (89. Šturma), Kovář (75. Lukáš). Trenér: Dekař.