Slováci nečekaně propadli v Arménii a poprvé prohráli

8. 10. 2010 19:25
Arménie - Slovensko 3:1

Praha - Fotbalisté Slovenska měli své kvalifikační boje o ME 2012 ve skupině B rozehrány skvěle. Až do dneška.

Po výhrách s Makedonií a v Rusku totiž přišla potupná porážka 1:3 v Arménii.

Slováci tak po třech zápasech zůstávají na šesti bodech a skupina B se může pořádně zamotat.

Sledujte utkání Česko - Skotsko ŽIVĚ
Britský tisk: Skotové musí v Praze bořit, bořit a bořit
Teď, nebo nikdy. Fotbalisté dnes musejí porazit Skoty

Svěřenci Vladimíra Weisse nevstoupili do zápasu nijak oslnivě. Domácí měli více ze hry, občas zahrozili nebezpečným pokusem a především ve 23. minutě po chybě Slovenska otevřel skóre Movsisjan, když nasadil gólmanu Muchovi "jesličky".

O čtrnáct minut později se Slováci dočkali vyrovnání. Arménci nechali po centru ze strany volného Weisse mladšího, který jejich zaváhání potrestal gólem na 1:1.

Tím však nebyl účastník posledního mistrovství světa zachráněn. Brzy po přestávce totiž poslal domácí znovu do vedení Ghazarjan a překvapivou výhru pečetil v samém závěru Mchitarjan.