Slepičkův gól přiblížil fotbalisty Goy k postupu do play off

1. 12. 2014 16:57
Český fotbalista Miroslav Slepička se stává hvězdou indické Superligy. Dnes se gólem a asistencí podílel na výhře Goy 3:0 nad North East United
Miroslav Slepička
Miroslav Slepička | Foto: Ondřej Besperát

Goa - Český fotbalista Miroslav Slepička se stává hvězdou indické Superligy. Dnes se gólem a asistencí podílel na výhře Goy 3:0 nad North East United, trefil se tak ve třetím utkání za sebou a s čtyřmi góly se dostal na druhé místo tabulky střelců. Goa se tak jeho zásluhou drží na druhém místě a míří za postupem do play off.

Bývalý hráč Liberce, Sparty či Příbrami se v úvodu sezony trápil se zraněním, ovšem poté začal potvrzovat, proč ho Goa draftovala už v prvním kole. Nejprve jako střídající hráč potvrdil výhru 2:0 nad Pune City, následně dvěma góly sestřelil Keralu. Dnes dobré výkony potvrdil asistencí na Fernandesův gól a v závěru první půle se sám střelecky prosadil.

Vedle Slepičky se v dresu Goy daří i jeho českému spoluhráči brankáři Janu Šedovi, který počtvrté za sebou udržel čisté konto a neinkasoval už 378 minut.