Slávistky Barceloně vzdorovaly, ale skončily na lopatkách

Plno soubojů i šancí, ale jen jeden gól. Podívejte se na obrázky z fotbalového utkání Ligy mistryň mezi Slavií a Barcelonou.
Fotbalistky Slavie přivítaly v Edenu v rámci 1. kola play off Ligy mistryň slavnou Barcelonu.
Na pražský trávník se tedy vrhly kolegyně Messiho a spol.
Takovou slávu si nemohly nechat ujít řady skalních fanoušků. Vždyť fotbalistky sešívaných se do slavné soutěže dostaly po deseti letech.
Fandit byly i možná budoucí hráčky.
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Eduard Erben, Sport
8. 10. 2014 23:28
Podívejte se na obrázky z utkání Ligy mistryň mezi Slavií a Barcelonou.

O utkání si přečtěte více ZDE.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Platforma Rekonstrukce státu ocenila 21 politiků za boj s korupcí, vyzdvihla Michálka

Platforma Rekonstrukce státu ve čtvrtek ocenila 21 politiků, kteří se podle ní v končícím volebním období nejvíce zasloužili o prosazování protikorupčních zákonů v Parlamentu. Vyzdvihla zejména zásluhy poslance Jakuba Michálka (Piráti), dále pak Marka Výborného (KDU-ČSL) a Ondřeje Profanta (Piráti). Sdělila to ve čtvrtek mluvčí platformy Eva Hromádková.

Ocenění "Dělník protikorupční legislativy" udělila Rekonstrukce státu celkem devíti zástupcům Pirátské strany, třem lidovcům, dvěma Starostům a nezávislým, dvěma poslancům vládního hnutí ANO a jedné poslankyni vládní ČSSD, dále dvěma zástupcům ODS, jedné člence TOP 09 a jednomu senátorovi za klub SEN 21 a Pirátů.

„Poslancem, který za poslední čtyři roky nejvíce podporoval protikorupční opatření, je Jakub Michálek z Pirátské strany. Zasloužil se zejména o vylepšení nominačního zákona, zavedení informačního příkazu a aktivně usiloval o schválení novely zákona o státním zastupitelství," uvedla platforma.

Výborný podle Rekonstrukce státu vedle podpory řady důležitých opatření dlouhodobě bojoval za reformu exekucí, kterou Sněmovna schválila na začátku letošního léta. Profant zase prosazoval zejména přístup k informacím a digitalizaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy