Slavia strhla rekordní zájem. Její duel v Miláně sledovalo téměř půl milionu diváků

Sport Sport
19. 9. 2019 13:00
Fotbalová Slavia baví. Její skvělý výkon na slavném San Siru vidělo celkem 411 000 diváků, což je dosavadní rekord sledovanosti na stanici O2 TV Sport.
Slávisté zdraví fanoušky po zápase LM Inter Milán - Slavia Praha
Slávisté zdraví fanoušky po zápase LM Inter Milán - Slavia Praha | Foto: Milan Kammermayer

"Zaznamenali jsme absolutní rekord ve sledovanosti za více než čtyřleté fungování stanice O2 TV Sport. Dosud bylo nejsledovanějším přenosem loňské podzimní derby Sparta - Slavia, které překonal úterní zápas Slavie v Lize mistrů téměř dvojnásobně," popisuje ředitelka O2 TV a digitálních služeb Dana Tomášková.

Rekord zaznamenala O2 TV nejen ve sledovanosti Ligy mistrů, ale také v objemu dat, která přes internetové vysílání a aplikaci v úterý večer protekla sítí O2. Maximální přenosová rychlost atakovala hranici 600 Gbps, což je pětinásobek obvyklé večerní špičky.

K číslu přispěl nejen atraktivní zápas červenobílých, ale také možnost sledovat ho zdarma. Nabídka operátora platí do konce tohoto týdne. "Diváci tak budou mít možnost vidět i nedělní derby mezi pražskou Spartou a Slavií," dodala Tomášková.

 

Právě se děje

před 36 minutami

Ruský ledoborec se dostal do silné bouře a vypověděly mu motory, vyslal signál SOS

Ruský ledoborec, který se nachází s 33 lidmi na palubě u západních břehů Norska, za bouřlivého počasí vyslal tísňové volání. K plavidlu zamířily dva vlečné čluny a záchranný vrtulník. Ruský úřad pro námořní dopravu nicméně vzápětí uvedl, že signál SOS byl vyslán omylem a že loď není v problémech.

Ledoborci Tor západně od norského města Aalesund vypověděly motory, činnost dvou ze čtyř se ale později podařilo obnovit, takže bezprostřední nebezpečí teď ledoborci nehrozí, napsal norský deník Verdens Gang. Situace je ale stále vážná, protože v oblasti je velmi silná bouře.

Zdroj: ČTK
Další zprávy