Slavia poprvé vyhrála, v Rakousku přestřílela Krasnodar

27. 6. 2013 20:15
Výsledky přípravných zápasů na Gambrinus ligu: Slavia - Krasnodar 5:3, Plovdiv - Znojmo 1:1
Martin Juhar přidal v zápase proti Krasnodaru čtvrtý gól Slavie
Martin Juhar přidal v zápase proti Krasnodaru čtvrtý gól Slavie | Foto: CPA

Praha - Fotbalisté Slavie se ve svém druhém přípravném utkání o letní přestávce dočkali první výhry, když na soustředění v Rakousku přestříleli desátý celek uplynulé sezony ruské ligy FC Krasnodar 5:3.

Pražané museli hned od úvodu dotahovat, jelikož inkasovali už v 5. minutě. Ve 23. minutě však srovnal Škutka a po přestávce dokonal obrat Nitrianský.

Další dvě slepené branky přidali a vítězství Slavie potvrdili Kolařík s Juharem. V hektickém závěru padly ještě tři branky a utkání skončilo hokejovým výsledkem 5:3.

Druhou remízu 1:1 za sebou si připsal nováček Gambrinus ligy Znojmo, které hrálo s bulharským Plovdivem. Ten vedl od 37. minutě gólem českého záložníka Jirsáka. Za Moravany vyrovnal pět minut před koncem Lacko.

Výsledky přípravných zápasů:

Slavia Praha - FC Krasnodar 5:3 (1:1)
Branky: 23. Škutka, 49. Nitrianský, 62. Kolařík, 64. Juhar, 75. Bazal - 5. a 86. Wanderson, 68. Joazinho z pen.

Sestava Slavie: I. poločas: Čontofalský - Dostál, Bortel, Čepelák, Čonka - Mičola, Šimeček, Kisel - Hrubý, Koreš - Škutka. II. poločas: Čontofalský - Nitrianský, Bortel, Kolařík, Tusjak - Šimeček - Hurka, Bazal, Zmrhal, Juhar - Vondráček. Trenér: Petrouš.

Botev Plovdiv - Znojmo 1:1 (1:0)
Branky: 37. Jirsák - 85. Lacko.