Slavia nasázela Laziu tři góly, přesto zase nevyhrála

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
23. 7. 2011 17:35
Červenobílí v přípravě nevyhráli ani jeden zápas

Aurenzo di Cadore - Ani na šestý a poslední pokus nevyhrála pražská Slavia v přípravě na novou ligovou sezonu. V generálce před začátkem domácí soutěže totiž remizovala se slavným římským Laziem 3:3.

V utkání přitom vedli Červenobílí 2:0 a vypadalo to, že se příznivci Slavie po dvou remízách a třech porážkách konečně dočkají vítězství, a to dokonce nad nejsilnějším ze všech soupeřů.

O překvapivé průběžné vedení Sešívaných se v italském Aurenzo di Cadore postarali hlavičkou z rohu Lukáš Jarolím a obstřelením soupeřova brankáře Zoran Milutinovič.

Slavia remizovala s Parmou, kouče potěšil talent Prošek
Slávistu Černého láká Sivasspor, má předběžnou smlouvu
Platil se stal novým předsedou představenstva Slavie

Soupeř, který do utkání nastoupil v silné sestavě, sice kontroval pohotovou střelou nové posily Djibrila Cissého, ovšem Čontofalský si s jeho pokusem poradil.

Výsledky Slavie v přípravě

vs Mladá Boleslav 0:1
vs Hradec Králové 1:2 a 0:2
vs Bayern Mnichov (u23) 2:2
vs Parma 0:0
vs Lazio 3:3

Po přestávce ale vběhla na hřiště v dresu Lazia úplně nová jedenáctka a hrála o poznání lépe, než ta předchozí. Nápor italského klubu v 57. minutě přetavil ve snížení Floccari a následně z penalty srovnal Del Nero.

Slavia poté sice šla ještě jednou do vedení, když se podruhé v zápase trefil Lukáš Jarolím, ale na konečných 3:3 srovnal v 68. minutě rovněž svojí druhou trefou Floccari, který po minele Červenobílých zakončoval do prázdné branky.

Slavia tedy ani na šestý pokus v přípravě nevyhrála, a fanoušci tak mohou jen s napětím očekávat, jak se v pátek předvede v úvodním ligovém duelu a zároveň derby s Bohemians 1905.

Laziu začne liga až za měsíc, nicméně pátý tým loňského ročníku Serie A za čtrnáct dní zasáhne do play off Evropské ligy, kde by mohl narazit i na jeden z českých klubů.