Slavia kvůli krupobití nedohrála zápas s rumunskou Vasluí

8. 2. 2013 19:30
Nad areál v Beleku se po přestávce přihnalo krupobití a zápas byl v 54. minutě předčasně ukončen.
Kamil Čontofalský zneškodnil v první půli soupeři penaltu.
Kamil Čontofalský zneškodnil v první půli soupeři penaltu. | Foto: CPA - Eduard Erben

Belek - Fotbalisté pražské Slavie na herním soustředění v Turecku kvůli nepřízni počasí nedohráli utkání s rumunskou Vasluí.

Slávisty může těšit, že na soustředění v Turecku stále neinkasovali. V prvním duelu porazili polskou Wislu Krakov 2:0 a také dnes si počínali v defenzivě dobře.

Čontofalský zneškodnil penaltu

Jediné vážnější zaváhání je potkalo na začátku druhé půle, kdy po souboji Čonky s Antalem nařídil rozhodčí penaltu.

Brankář Čontofalský ale Costinovu střelu k levé tyči vyrazil. V první půli měli několik šancí Pražané, na kluzkém terénu ale skórovat nedokázali.

Před návratem do Čech ještě slávisté změří síly v úterý s dánským týmem Horsens.

Slavia Praha - FC Vaslui 0:0

- ukončeno v 54. minutě kvůli krupobití

Sestava Slavie: Čontofalský - Nitrianský, Bortel, Dobrotka (46. Hubáček), Juhar (46. Čonka) - Koreš (46. Vošahlík), Petrák, Zmrhal, Šimeček - Kisel (46. Fenin) - Škoda. Trenér: Rada.