Šlágr kola je už vyprodaný. Plzeň se těší na Baník

Sport Sport
3. 8. 2013 14:53
Už několik hodin před začátkem zápasu bylo v Plzni jasné, že na zápas s Bnaíkem Ostrava přijde "plný dům".
V Plzni je už na Baník vyprodáno.
V Plzni je už na Baník vyprodáno. | Foto: CPA - Eduard Erben

Plzeň - Už několik hodin před začátkem zápasu bylo v Plzni jasné, že na zápas s Baníkem Ostrava přijde "plný dům". Poslední vstupenky zmizely z pokladem v sobotu dopoledne.

Utkání třetí kola Gambrinus ligy mezi dvěma od sebe nejvzdálenějšími celky domácí nejvyšší soutěže tak shlédne vyprodaná Doosan Arena.

Domácí fanoušky doplní "invaze" fanoušků Baníku. „Věřím, že tu bude skvělá fotbalová atmosféra,“ řekl před zápasem obránce Radim Řezník.

Na skvělou atmosféru se těší také plzeňský kouč Pavel Vrba. „Znám baníkovské fanoušky z mého působení v Ostravě a vždy byli úžasní. Věřím tomu, že i v Plzni budou fandit tak, jak se při fotbale fandit má. V součtu s fantastickými fanoušky Plzně by mohla být v Doosan Areně vynikající atmosféra. Všem vyhovuje, když to na stadionu hučí a diváci se baví,“ uvedl trenér.

Jediné sobotní utkání Gambrinus ligy začíná v 18:00 hodin.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

USA zařadí hnutí Antifa mezi teroristické organizace, oznámil Trump

Spojené státy zařadí krajně levicové antifašistické hnutí Antifa na seznam teroristických organizací. Na Twitteru to oznámil americký prezident Donald Trump, který Antifu viní z podílu na nynější vlně násilností vyvolané smrtí černocha George Floyda při zatýkání policií. Trump o zařazení Antify na seznam mluvil už loni po střetech extremistů v Portlandu.

Další zprávy