Skupina smrti i hvězdy Realu. Kdo hrozí Čechům v losu Eura?

Česká fotbalová reprezentace bude 12. prosince při losu fotbalového Eura ve třetím výkonnostním koši, podívejte se, které skupiny výběru Pavla Vrby reálně hrozí.
SKUPINA SMRTI - Tím, že jsou Češi ve třetím výkonnostním koši, nabízí se minimálně jedna hodně náročná skupina. To, kdyby jim los určil mistry světa z Německa, Itálii, stříbrné fotbalisty z posledního Eura, a například Turecko, se kterým se Češi utkali v kvalifikační skupině a na podzim s ním doma prohráli 0:2.
SCHŮDNÁ VARIANTA - Nemusí být ale úplně zle. Podle papírových předpokladů by nemusela být špatná skupina s Portugalskem, které naposledy vyhořelo na mistrovství světa, Rakouskem, které je ve druhém koši a Albánií, jež byla asi největším překvapením evropské kvalifikace.
Á LA EURO 2008 - Může také dojít k opakování skupiny z Eura 2008, kde Češi narazili na Portugalsko, Švýcarsko a Turecko. Z ní nakonec reprezentanti nepostoupili, když ztratili skvěle rozjetý zápas s Tureckem.
OFENZIVNÍ SKUPINA - Když vezmeme v potaz kvalifikační statistiky, mohou Češi padnout také do hodně ofenzivní skupiny. To kdyby se sešla Anglie s 31 góly, Švýcarsko s 24 a Irsko s 19 trefami.
18. 11. 2015 12:27

před 6 hodinami

Inter vyhrál v Parmě a vede italskou ligu před AC už o šest bodů

Fotbalisté Interu Milán vyhráli dohrávku 25. kola italské ligy na hřišti Parmy 2:1 a v čele tabulky zvýšili náskok před městským rivalem AC už na šest bodů. Dvěma góly v rozmezí osmi minut ve druhém poločase se na vítězství podílel chilský útočník Alexis Sánchez po asistencích belgického kanonýra Romelua Lukakua. Předposlední tým tabulky dokázal už jen snížit zásluhou Brazilce Hernaniho.

Inter drží v Serii A už devět zápasů neporazitelnost a šestou výhrou za sebou využil středeční bodovou ztrátu AC Milán po remíze 1:1 s Udine. Parma naopak čeká na tříbodový zisk už 16 kol a zaostává o šest bodů za pozicemi znamenajícími udržení v soutěži.