reklama
 
 

Skuhravý vulgárně seřval fanouška. Stydím se za sebe, řekl

22. 9. 2013 22:15
Trenérovi Jablonce Romanovi Skuhravému výhru 2:1 nad pražskou Slavií částečně zkalil incident z druhého poločasu, kdy se pustil do vulgární přestřelky s jedním z fanoušků.

Jablonec nad Nisou - Trenérovi jabloneckých fotbalistů Romanu Skuhravému nedělní výhru 2:1 nad pražskou Slavií částečně zkalil incident z druhého poločasu, kdy se pustil do vulgární přestřelky s jedním z fanoušků.

Skuhravý se po zápase, v němž jeho tým zvítězil brankou ze čtvrté minuty nastaveného času, za svůj výstup omluvil. Prý se chtěl jen zastat svých svěřenců.

"Doufám, že už se to nestane"

"Stydím se sám za sebe, že se takovým hloupým fanouškem nechám rozhodit," reagoval po utkání Skuhravý.

Kouč neudržel emoce na uzdě krátce po změně stran. Jeden z domácích příznivců opakovaně a sprostě pokřikoval na jablonecké hráče, Skuhravý se vzápětí otočil k hlavní tribuně a jadrným výrazem vyzval fanouška, ať zmlkne.

"Kluci dneska potřebovali pomoci a ne, aby jim někdo od první minuty nadával," líčil Skuhravý.

Přesto svého výstupu viditelně litoval. "Reagoval jsem tak proto, že ten člověk sprostě nadával mému hráči. Ale nemělo by se mi něco takového přihodit... Doufám, že se to už nikdy nestane," řekl Skuhravý.

Svému týmu věřil do poslední chvíle

Samotný zápas byl podle jabloneckého lodivoda pro jeho svěřence těžký psychicky. 

"Před zápasem jsem takový průběh čekal. Slavia po změně trenéra ožila, pro nás to nebylo jednoduché a my byli v pozici, že musíme vyhrát. Místo toho, aby nás vedení uklidnilo, měli jsme obavy o výsledek. Touha po vítězství nám svazovala nohy," poznamenal Skuhravý.

Vážil si toho, jak šel jeho tým za výhrou. "Věřil jsem do poslední chvíle, za gólem jsme šli. Ale euforii absolutně nepropadám. Naše druhá branka byla zcela regulérní, brankář Slavie se nechal rozhodit couvajícím hráčem," vyjádřil se k rozhodujícímu momentu před gólem stopera Beneše.

autoři: ČTK, Sport | 22. 9. 2013 22:15

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama