Škoda ladí jarní formu. V přípravě dvěma góly srazil Vyšehrad

Podívejte se na obrázky z přípravného zápasu fotbalistů Slavie, kteří porazili Vyšehrad 5:1.
Slávisté i v šestém zápase vyzvali soupeře z nižší soutěže a na rozdíl od středečního nepovedeného utkání s Ústím od začátku dominovali.
Prvních gólů v zimní přípravě se dočkal nejlepší střelec týmu Škoda, který v 15. minutě otevřel skóre a v 35. minutě zvýšil hlavou po Zmrhalově centru.
Přihrávající záložník se o čtyři minuty později trefil sám po akci středem hřiště.
Chvíli po přestávce se prosadil dorážkou záložník Hušbauer a v 57. minutě upravila už na 5:0 další ze zimních posil obránce Bořil, kterému patičkou přiťukl míč Vukadinovič. Po prostřídání pak Vyšehrad snížil.
Sport ČTK Milan Kammermayer, Sport, ČTK
22. 1. 2016 19:15
Podívejte se na obrázky z pátečního přípravného zápasu fotbalistů Slavie, kteří porazili Vyšehrad 5:1.