Škoda asi vynechá první jarní kolo, zranění ale není vážné

ČTK ČTK
7. 2. 2016 16:06
Fotbalistům Slavie zřejmě v prvním jarním ligovém kole proti Brnu bude chybět Milan Škoda. Klíčový útočník týmu se zranil v páteční generálce s Dynamem Kyjev. Dnešní vyšetření nicméně vyloučilo zásadní poranění a příští týden už by se měl znovu zapojit do tréninku.
Milan Škoda
Milan Škoda | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Fotbalistům Slavie zřejmě v prvním jarním ligovém kole proti Brnu bude chybět Milan Škoda. Klíčový útočník týmu se zranil v páteční generálce s Dynamem Kyjev. Dnešní vyšetření nicméně vyloučilo zásadní poranění a příští týden už by se měl znovu zapojit do tréninku.

Lídr slávistické ofenzivy odehrál proti Kyjevu přes půl hodiny, než ho na polovině hřiště zezadu fauloval bez míče rakouský reprezentant Dragovic. Škoda musel s poraněným kotníkem ze hřiště a místo něj šel na trávník Mešanovič.

"Milan dnes absolvoval vyšetření v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích. A to vyloučilo zásadní zranění. Čekají ho tři dny rehabilitace a v průběhu týdne další kontrola, na které se rozhodne o jeho případném zapojení do plného tréninku," řekl pro web Slavie klubový lékař Petr Krejčí mladší.

Škodovi se ulevilo, neboť kvůli zranění nebude mimo hru delší dobu. "Nakonec to dopadlo asi nejlépe, jak mohlo. Naštěstí se nejedná o nic vážného a jsem rád, že o úvodní kola jara nepřijdu. Zápas s Brnem spíše nestihnu, ale všichni pro to, abych nastoupil, uděláme maximum," dodal Škoda.

 

Právě se děje

Další zprávy