Skácel přispěl prvním gólem sezony k výhře nad Celtikem

2. 10. 2011 16:00
Heart of Midlothian - Celtic Glasgow 2:0
Rudolf Skácel otevřel v 58. minutě skóre zápasu
Rudolf Skácel otevřel v 58. minutě skóre zápasu | Foto: Aktuálně.cz

Edinburgh - Rudolf Skácel vstřelil ve skotské lize svoji první branku v sezoně a pomohl týmu Heart of Midlothian k vítězství 2:0 nad oslabeným Celtikem Glasgow. Dvaatřicetiletý ofenzivní záložník otevřel v 58. minutě skóre umístěnou přízemní střelou.

Šance loňského vicemistra krátce nato ještě snížil svým vyloučením za tvrdý faul záložník Kris Commons. Hearts v početní výhodě pak devět minut před koncem pojistili náskok druhým gólem středopolaře Ryana Stevensona.

Edinburské mužstvo před svými diváky zvítězilo ve čtvrtém ligovém utkání za sebou bez inkasovaného gólu.

Aberdeen - Dunfermline 4:0, Dundee United - Motherwell 1:3, Glasgow Rangers - Hibernian 1:0, Inverness - St. Mirren 2:1, Kilmarnock - St. Johnstone 1:2, Heart of Midlothian - Celtic Glasgow 2:0 (první gól Skácel)

1. Glasgow Rangers 10 9 1 0 22:3 28
2. Motherwell 10 6 1 3 13:13 19
3. Celtic Glasgow 8 6 0 2 18:6 18
4. St. Johnstone 10 4 3 3 13:10 15
5. Heart of Midlothian 9 3 3 3 9:6 12
6. St. Mirren 10 3 3 4 8:9 12
7. Kilmarnock 10 2 4 4 12:15 10
8. Dundee United 10 2 4 4 14:19 10