Sivok gólem načal vysokou výhru Besiktase

21. 12. 2013 21:10
Tomáš Sivok pomohl v turecké fotbalové lize gólem k výhře Besiktase nad Elazigsporem 4:1.
Tomáš Sivok
Tomáš Sivok | Foto: CPA - Eduard Erben

Istanbul - Český obránce Tomáš Sivok pomohl v turecké fotbalové lize gólem k výhře Besiktase nad Elazigsporem 4:1. Pro třicetiletého reprezentanta to byl druhý přesný zásah v ročníku, poprvé se prosadil v polovině září při vítězství na hřišti Bursasporu.

Sivok otevřel skóre ve 22. minutě, kdy se prosadil hlavou po rohovém kopu Ugura Borala. Za dalších sedm minut sice soupeř zásluhou Denize Yilmaze vyrovnal, ale po změně stran zajistil dvěma góly Besiktasi vítězství Slovák Filip Hološko. Jednu trefu pak přidal Olcay Sahan.

Besiktas po třech bodových ztrátách naplno bodoval a posunul se na třetí místo. Na vedoucí Fenerbahce ztrácí v neúplné tabulce devět bodů.