Sevilla vytvořila v Evropské lize dynastii. Liverpool byl proti jen jeden poločas

Sevilla vyhrála Evropskou ligu potřetí v řadě. Přesto se hráči španělského týmu radovali, jako by šlo o první triumf.
Pohár, na který svěřenci Unaie Emerehy útočili potřetí v řadě, si mohli aktéři zápasu prohlédnout už před úvodním hvizdem.
Charismatický německý trenér Liverpoolu Jürgen Klopp byl před zápasem pozdravit...
... fanoušky Reds, kteří v první půli vytvořili Liverpoolu domácí atmosféru.
Před finále nechyběl ani slavnostní ceremoniál.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
19. 5. 2016 0:49
Sevilla vyhrála Evropskou ligu potřetí v řadě. Ve finále porazil tým Unaie Emeryho Liverpool 3:1.
 

Právě se děje

před 2 minutami

Nové byty v Praze do konce června zdražily meziročně o 9,4 procenta, ukázala analýza

Prodejní ceny nových bytů v Praze na konci června meziročně vzrostly v průměru o 9,4 procenta na 118 480 korun za metr čtvereční. Proti prvnímu čtvrtletí stouply ceny o 5,6 procenta. Vyplývá to z aktuální analýzy developerských firem Trigema, Skanska Reality a Central Group. Růst cen podle nich zrychlil kvůli převisu poptávky nad nabídkou, odrážejí se v něm i zvyšující se ceny stavebních materiálů.

"Prodeje jsou na rekordní úrovni již devět měsíců v řadě. Poptávku ženou stále velmi dostupné hypotéky a také obava ze znehodnocení úspor vlivem inflace. Na byty se dokonce tvoří pořadníky a nové projekty se z velké části vyprodají prakticky hned po uvedení na trh," uvedl zakladatel a šéf společnosti Central Group Dušan Kunovský.

Z analýzy vyplývá, že během druhého čtvrtletí letošního roku se v metropoli prodalo rekordních 2650 nových bytů, počet nabízených jednotek se naopak snížil na 3350. Za celé pololetí se podle firem v Praze prodalo 4750 nových bytů, meziročně téměř dvojnásobek. Největší zájem lidé při koupi projevili o dispozice 2+kk, druhou prodejně nejsilnější pozici obsadily třípokojové byty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy