reklama
 
 

Soupisky všech týmů ve skupině C fotbalového MS

1. 5. 2014 15:55
Projděte si soupisky všech týmů, která na mistrovství světa v Brazílii naskočí do skupiny C.

Konečná nominace fotbalistů Japonska pro fotbalové MS:

Brankáři: Eidži Kawašima (Standard Lutych/Belg.), Šusaku Nišikawa (Urawa Reds), Šuiči Gonda (FC Tokio).

Obránci: Masato Morišige (FC Tokio), Jasujuki Konno (Gamba Ósaka), Juto Nagatomo (Inter Milán/It.), Maja Jošida (Southampton/Angl.), Masahiko Inoha (Jubilo Iwata), Acuto Učida (Schalke 04/Něm.), Hiroki Sakai (Hannover/Něm.), Gotoku Sakai (Stuttgart/Něm.).

Záložníci: Jasuhito Endo (Gamba Ósaka), Keisuke Honda (AC Milán/It.), Šindži Kagawa (Manchester United/Angl.), Makoto Hasebe (Norimberk/Něm.), Hiroši Kijotake (Norimberk/Něm.), Hotaru Jamaguči (Cerezo Ósaka), Tošihiro Aojama (Hirošima), Manabu Saito (Jokohama).

Útočníci: Šindži Okazaki (Mohuč/Něm.), Joičiro Kakitani (Cerezo Ósaka), Juja Osako (Mnichov 1860/Něm.), Jošito Okubo (Kawasaki).

Konečná nominace Kolumbie pro fotbalové MS:

Brankáři: David Ospina (Nice/Fr.), Faryd Mondragón (Deportivo Cali), Camilo Vargas (Santa Fe).

Obránci: Pablo Armero (West Ham United/Angl.), Camilo Zúňiga (Neapol/It.), Cristián Zapata (AC Milán/It.), Éder Álvarez (River Plate/Arg.), Mario Alberto Yepes (Atalanta Bergamo/It.), Carlos Valdés (San Lorenzo/Arg.).

Záložníci: Abel Aguilar (Toulouse/Fr.), Fredy Guarín (Inter Milán/It.), Juan Guillermo Cuadrado (Fiorentina/It.), James Rodríguez (Monako/Fr.), Carlose Carbonera (River Plate), Carlos Sánchez (Elche/Šp.), Santiago Arias (PSV Eindhoven/Niz.), Alexander Mejía (Atlético Nacional Medellín), Juan Fernando Quintero (FC Porto/Portug.).

Útočníci: Jackson Martínez (FC Porto/Portug.), Carlos Bacca (FC Sevilla/Šp.), Teófilo Gutiérrez (River Plate/Arg.), Adrián Ramos (Hertha Berlín/Něm.), Víctor Ibarbo (Cagliari/It.).

Konečná nominace Pobřeží slonoviny pro fotbalové MS:

Brankáři: Boubacar Barry (Lokeren/Belg.), Sayouba Mandé (Stabaek/Nor.), Sylvain Gbohouo (Séwé San Pedro).

Obránci: Kolo Touré (Liverpool/Angl.), Arthur Boka (Stuttgart/Něm.), Jean-Daniel Akpa Akpro, Serge Aurier (oba Toulouse/Fr.), Ousmane Viera Diarrassouba (Rizespor/Tur.), Didier Zokora (Trabzonspor/Tur.), Constant Djakpa (Frankfurt/Něm.), Bamba Souleymane (Trabzonspor/Tur.).

Záloha: Ismaël Diomandé, Max Gradel (oba St. Etienne/Fr.), Yaya Touré (Manchester City/Angl.), Ismaël Cheick Tioté (Newcastle/Angl.), Geoffroy Serey Dié (Basilej/Švýc.).

Útočníci: Didier Drogba (Galatasaray/Tur.), Didier Ya Konan (Hannover/Něm.), Gervinho (AS Řím/It.), Salomon Kalou (Lille/Fr.), Wilfried Bony (Swansea/Angl.), Giovanni Sio (Basilej/Švýc.), Mathis Bolly (Düsseldorf/Něm.).

Konečná nominace Řecka pro fotbalové MS:

Brankáři: Orestis Karnezis (Granada/Šp.), Panajotis Glykos (PAOK Soluň), Stefanos Kapino (Panathinaikos).

Obránci: Kostas Manolas, Joannis Maniatis, Iosif Cholevas (všichni Olympiakos), Sokratis Papastathopulos (Borussia Dortmund/Něm.), Jorgos Tzavellas (PAOK Soluň), Lukas Vyntra (Levante/Šp.), Vasilis Torosidis (AS Řím/It.), Vangelis Moras (Hellas Verona/It.).

Záložníci: Alexandros Tziolis (Kayserispor/Tur.), Andreas Samaris (Olympiakos), Kostas Katsuranis (PAOK Soluň), Jorgos Karagunis (Fulham/Angl.), Panajotis Tachtsidis (FC Turín/It.), Joannis Fetfatzidis (Janov/It.), Lazaros Christodulopoulos, Panajotis Kone (oba Boloňa/It.).

Útočníci: Dimitris Salpingidis (PAOK Soluň), Jorgos Samaras (Celtic/Skot.), Konstantinos Mitroglu (Fulham/Angl.), Theofanis Gekas (Konyaspor/Tur.).

autor: Sport | 1. 5. 2014 15:55

    Pokračujte dál

    Hlavní zprávy

    reklama
    reklama
    reklama
    reklama
    reklama
    reklama