reklama
 
 

Soupisky všech týmů ve skupině A fotbalového MS

1. 5. 2014 15:49
Projděte si soupisky všech týmů, která na mistrovství světa v Brazílii naskočí do skupiny A.

Konečná nominace Brazílie pro fotbalové MS:

Brankáři: Júlio César (Toronto/MLS), Jefferson (Botafogo/Braz.), Victor (Atlético Mineiro/Braz.)

Obránci: David Luiz (Chelsea/Angl.), Dante (Bayern Mnichov/Něm.), Thiago Silva, Maxwell (oba Paris St. Germain/Fr.), Henrique (Neapol/It.), Maicon (AS Řím/It.), Daniel Alves (Barcelona/Šp.), Marcelo (Real Madrid/Šp.)

Záložníci: Luiz Gustavo (Wolfsburg/Něm.), Paulinho (Tottenham/Angl.), Fernandinho (Manchester City/Angl.), Ramires, Oscar, Willian (všichni Chelsea/Angl.), Hernanes (Inter Milán/It.)

Útočníci: Hulk (Petrohrad/Rus.), Bernard (Šachtar Doněck/Ukr.), Neymar (Barcelona/Šp.), Jo (Atlético Mineiro/Braz.), Fred (Fluminense/Braz.)

Konečná nominace Chorvatska pro fotbalové MS:

Brankáři: Stipe Pletikosa (Rostov/Rus.), Danijel Subašič (Monako/Fr.), Oliver Zelenika (Dinamo Záhřeb).

Obránci: Darijo Srna (Šachtar Doněck/Ukr.), Dejan Lovren (Southampton/Angl.), Vedran Čorluka (Lokomotiv Moskva/Rus.), Gordon Schildenfeld, Danijel Pranjič (oba Panathinaikos/Řec.), Domagoj Vida (Dynamo Kyjev/Ukr.), Šime Vrsaljko (Janov/It.).

Záložníci: Luka Modrič (Real Madrid/Šp.), Ivan Rakitič (Sevilla/Šp.), Ognjen Vukojevič (Dynamo Kyjev/Ukr.), Ivan Perišič (Wolfsburg/Něm.), Mateo Kovačič (Inter Milán/It.), Marcelo Brozovič (Dinamo Záhřeb), Ivan Močinič (Rijeka), Sammir (Getafe/Šp.).

Útočníci: Mario Mandžukič (Bayern Mnichov/Něm.), Ivica Olič (Wolfsburg/Něm.), Eduardo da Silva (Šachtar Doněck/Ukr.), Nikica Jelavič (Hull City/Angl.), Ante Rebič (Fiorentina/It.).

Konečná nominace Kamerunu pro fotbalové MS:

Brankáři: Loic Feudjou (Coton Sport), Charles Itandje (Konyaspor/Tur.), Sammy N'Djock (Fethiyespor/Tur.).

Obránci: Benoit Assou-Ekotto (Tottenham/Angl.), Henri Bedimo (Lyon/Fr.), Aurélien Chedjou (Galatasaray/Tur.), Cédric Djeugou (Coton Sport), Nicolas N'Koulou (Marseille/Fr.), Dany Nounkeu (Besiktas/Tur.), Allan Nyom (Granada/Šp.).

Záložníci: Enoh Eyong (Antalyaspor/Tur.), Jean Makoun (Rennes/Fr.), Joel Matip (Schalke/Něm.), Stéphane Mbia (Sevilla/Šp.), Benjamin Moukandjo (Nancy/Fr.), Landry N'Guémo (Bordeaux/Fr.), Edgar Salli (Lens/Fr.), Alexandre Song (Barcelona/Šp.).

Útočníci: Vincent Aboubakar (Lorient/Fr.), Eric-Maxim Choupo Moting (Mohuč/Něm.), Samuel Eto'o (Chelsea/Angl.), Fabrice Olinga (Málaga/Šp.), Achille Webó (Fenerbahce/Tur.).

Konečná nominace Mexika pro fotbalové MS:

Brankáři: José Corona (Cruz Azul/Mex.), Alfredo Talavera (Toluca/Mex.), Guillermo Ochoa (Ajaccio/Fr.),

obránci: Andrés Guardado (Leverkusen/Něm.), Paul Aguilar, Francisco Rodríguez, Miguel Layún (všichni América/Mex.), Héctor Moreno (Espaňol Barcelona/Šp.), Rafael Márquez (León/Mex.), Diego Reyes (FC Porto/Portug.), Carlos Salcido (Tigres/Mex.),

záložníci: Héctor Herrera (FC Porto/Portug.), José Juan Vázquez, Carlos Peňa, Luis Montes (všichni León/Mex.), Juan Carlos Medina (América/Mex.), Isaac Brizuela, Marco Fabián (oba Cruz Azul/Mex.),

útočníci: Oribe Peralta (Santos Laguna/Mex.), Javier Hernández (Manchester United/Angl.), Raúl Jiménez (América/Mex.), Giovani Dos Santos (Villarreal/Šp.), Alan Pulido (Tigres/Mex.).

autor: Sport | 1. 5. 2014 15:49

    Pokračujte dál

    Hlavní zprávy

    reklama
    reklama
    reklama
    reklama
    reklama
    reklama