Senzace: Brazilci selhali s Holanďany a na MS končí

Brazílie se tak v klidu mohla soustředit na precizní hru a nepouštění Nizozemců do šancí, což se jí celou první půli dařilo.
I když přitom někteří málem nasazovali vlastní život.
Jenže do druhé půle vletěli Holanďané jako vyměnění. Jejich útoky táhl především Arjen Robben a Wesley Sneijder.
Vyrovnání si ale způsobili "Kanárci" sami, když si centr Seijdera do vlastní sítě ztečoval Felipe Melo.
Reuters Reuters
2. 7. 2010 18:21

Překvapivě už ve čtvrtfinále skončila pouť pětinásobných mistrů světa a jednoho z nejžhavějších kandidátů na titul fotbalového krále, tedy Brazilců, jež podlehli Nizozemí 1:2. V druhém čtvrtfinálovém utkání předvedla stejně jako Nizozemci obrat z 0:1 na 2:1 Uruguay, která ale Ghanu porazila až na penalty.

před 1 minutou

Ministři EU si s Blinkenem potvrdili jednotný postoj vůči Rusku, řekl Lipavský. Unie s USA dále připravuje společné sankce pro případ ruské agrese.

Bohemians v přípravě zvítězili nad Gabalou 3:1, Liberec prohrál s Charkovem

Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili v přípravném utkání na soustředění v Turecku nad ázerbájdžánskou Gabalou 3:1 i díky dvěma gólům Jana Chramosty. Naopak Liberec prohrál s Charkovem 0:1. Hradec Králové rovněž na kempu v Turecku remizoval s jiným ukrajinským celkem Veres Rivne 1:1.

Výsledky:

Bohemians Praha 1905 - Gabala (Ázerb.) 3:1 (2:0)

Branky: 17. a 36. Chramosta, 80. Hronek - 75. Alimi z pen.

Slovan Liberec - Metalist Charkov 0:1 (0:0)

Branka: 80. Riascos.

FC Hradec Králové - Veres Rivne (Ukr.) 1:1 (1:0)

Branky: 18. Vlkanova - 71. Gajdučyk.

Dynamo České Budějovice - Chimki 4:2 (2:1)

Branky: 11. Van Buren, 44. Škoda, 51. Havel, 77. Mihálik - 3. Žumabekov, 60. Glušakov.