reklama
 
 

Šéf Bayernu zkritizoval UEFA. Je tam příliš mnoho Italů

7. 5. 2010 14:20
Uli Hoeness reagoval na trest pro Francka Ribéryho

Berlín - Prezident Bayernu Mnichov Uli Hoeness zkritizoval Evropskou fotbalovou unii UEFA kvůli trestu pro záložníka Francka Ribéryho.

Francouzský fotbalista dostal třízápasový distanc a poté, co bavorský klub neuspěl s odvoláním, přijde o finále Ligy mistrů s Interem Milán.

"V UEFA je příliš mnoho Italů, kteří hájí svoje zájmy. Rozhodčí, který Ribéryho vyloučil, byl Ital a mnoho vlivných lidí v unii jsou Italové," citovala dnes Hoenesse agentura DPA. "Není tam jediný Němec. Tam se morální podpory nedočkáte," dodal.

Čtěte také: O finále LM přijde nejen Ribéry, ale možná i Sneijder

Ribéryho vyloučil italský sudí Roberto Rosetti v prvním semifinálovém duelu proti Lyonu za faul na útočníka Lisandra Lópeze.

Od UEFA, v jejímž výkonném výboru mimo jiné zasedá předseda německého svazu Theo Zwanziger, dostal mnichovský středopolař třízápasový trest.

Bayern se při odvolání snažil o to, aby jeho opora dostala pouze tradiční jednozápasový trest za vyloučení, který si hráč už odpykal ve vítězné odvetě. Když bavorský klub neuspěl, uvedl, že zvažuje odvolání k mezinárodní sportovní arbitráži CAS.

autor: ČTK | 7. 5. 2010 14:20

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama