Sedmnáctka prošla do kvalifikace ME z prvního místa

31. 10. 2015 17:08
Závěrečná fáze kvalifikace mistrovství Evropy se losuje 3. prosince v Nyonu. Týmy budou rozděleny do osmi skupin, jejichž vítězové a sedm nejlepších celků z druhých míst postoupí na šampionát, který se příští rok v květnu uskuteční v Ázerbájdžánu.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: web ČMFS

Balzers - Čeští fotbalisté do 17 let remizovali v závěrečném utkání úvodního kvalifikačního turnaje mistrovství Evropy v Lichtenštejnsku s Chorvatskem 2:2 a z prvního místa ve skupině prošli do druhé fáze. Do ní je doprovodí jejich soupeř, který měl postup stejně jako český tým zajištěn už před dnešním zápasem.

Výběr trenéra Aleše Čvančary nad Chorvatskem dvakrát vedl, ale ani jednou náskok neudržel. Po bezbrankovém poločase na Chytilův první gól odpověděl v 55. minutě Špikič, na branku Beňa z 66. minuty pak o čtyři minuty později zareagoval Kulenovič.