Sbohem, Diego. Pohřeb legendy doprovodily slzy i rvačky s policií, obřad byl soukromý

Pohřeb Diega Maradony
Maradonu pohřbili ve čtvrtek zhruba ve 20:00 místního času (kolem půlnoci SEČ).
Soukromá ceremonie se konala na hřbitově Jardín Bella Vista na předměstí argentinského hlavního města.
Desítky tisíc lidí měly ve čtvrtek možnost se s mistrem světa a argentinským národním hrdinou naposledy rozloučit v prezidentském paláci.
Tisíce fanoušků lemovaly také cestu, po které auto s jeho rakví pokrytou argentinskou vlajkou jelo na hřbitov v severovýchodní části Buenos Aires.
Foto: Reuters
Sport Sport
27. 11. 2020 1:39
Na hřbitově na předměstí Buenos Aires pohřbili ve čtvrtek večer místního času legendárního argentinského fotbalistu Diega Maradonu. Mistr světa z roku 1986 zemřel ve středu v 60 letech na infarkt.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Při střelbě na oslavě v americkém Colorado Springs zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs v neděli zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy