Sami Khedira přestoupil do Juventusu

Sport Sport
9. 6. 2015 16:38
Italský šampion a finalista Ligy mistrů získal německého mistra světa z Realu Madrid.
Italský šampion a finalista Ligy mistrů získal německého mistra světa z Realu Madrid.
Italský šampion a finalista Ligy mistrů získal německého mistra světa z Realu Madrid. | Foto: Reuters

Praha - Finalista Ligy mistrů Juventus Turín získal první velkou letní posilu. Z Realu Madrid do Itálie přichází Sami Khedira.

Osmadvacetiletý záložník přichází jako volný agent, v Turíně podepíše čtyřletou smlouvu.

Mistr světa Khedira působil v Realu posledních pět let, ale v minulé sezoně i vinou častých zranění odehrál jen sedmnáct zápasů.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Chorvatské volby do parlamentu skončily, vítězem je zřejmě vládní HDZ

Hlasování v sobotních parlamentních volbách v Chorvatsku skončilo. Podle průzkumu státní televize mezi voliči opouštějícími volební místnosti zvítězilo vládní Chorvatské demokratické společenství (HDZ), které by mělo získat 61 z celkových 151 křesel. Opoziční Sociálnědemokratické straně (SDP) a jejím menším spojencům by mělo připadnout 44 křesel, napsala agentura Reuters.

Na třetím místě podle průzkumu skončilo euroskeptické Vlastenecké hnutí (DP), které by v parlamentu mělo získat 16 zástupců.

Mnoho analytiků se podle Reuters domnívá, že koalici budou nakonec muset sestavovat obě nejsilnější strany, protože vytvořit stabilní vládu s menšími partnery jako DP by bylo obtížné. Vůdci obou velkých stran ale doposud možnost velké koalice odmítali.

Další zprávy