"Rosova" reprezentační kariéra: Od nováčka až po lídra

Tomáš Rosický dnes proti Islandu nastoupí ke svému jubilejnímu stému zápasu v národním dresu. Připomeňte si jeho (nejen) reprezentační kariéru.
Více reprezentačních zápasů než subtilní záložník odehráli jen rekordman Karel Poborský 118 a Petr Čech, jenž by měl dnes nastoupit mezi tři tyče k duelu číslo 114.
Svými skvělými výkony si Rosický od srpna 2006 vysloužil post lídra českého týmu jako kapitán. V této roli vystřídal Tomáše Galáska.
Tomáš Rosický se narodil 4. října 1980 v Praze a začátek jeho kariéry je spojený s pražskou Spartou.
V "áčku" letenského klubu debutoval v roce 1998. O rok později vyhrál v anketě Fotbalista roku titul Talent roku a se Spartou celkem třikrát slavil domácí titul.
Foto: ČTK
Sport Sport
12. 6. 2015 6:00
Tomáš Rosický dnes proti Islandu nastoupí ke svému jubilejnímu stému zápasu v národním dresu. Připomeňte si jeho (nejen) reprezentační kariéru.

Více o české fotbalové reprezentaci čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 37 minutami

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy