No Ronaldo, no problem. Slavná CR7 jen z lavičky sledovala, jak ji zastínil konkurent

Cristiano Ronaldo při zápase se Švýcarskem
Cristiano Ronaldo vyběhl k rozcvičení v roli náhradníka. A nepůsobil, že by ho to zrovna těšilo.
Pravděpodobně pykal za to, co vypustil z úst při střídání v zápase s Jižní Koreou.
Ronaldo později popřel, že by směřoval kritiku do vlastních řad. Hvězdného útočníka prý rozlítil jeden ze soupeřů, který jeho odchod ze hřiště slovně doprovodil. Trenér Fernando Santos každopádně zareagoval tím, že své eso posadil v osmifinálovém utkání na lavičku.
V partě z lavičky. Na snímku s Rúbenem Nevesem and Rafaelem Leaoem.
Foto: Reuters
Sport Sport
6. 12. 2022 22:09
Pouze na lavičce náhradníků začal osmifinálové utkání proti Švýcarsku hvězdný Portugalec Cristiano Ronaldo. Na hřiště se dostal až v 73. minutě, do gólových statistik se ovšem nezapsal. Zcela ho zastínil jeho útočný kolega Goncalo Ramos, který Švýcarům nastřílel hattrick. Podívejte se na to, jak Ronaldo utkání prožíval.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 38 minutami

Čína přiznala, že balón nad Latinskou Amerikou je rovněž její

Čína přiznala, že balón, který byl pozorován nad Latinskou Amerikou a Karibikem, je její - stejně jako balón sestřelený v sobotu Spojenými státy. Peking dodal, že se do oblasti dostal nedopatřením a jeho využití je civilní, informovala britská stanice BBC. Létající objekt podobný balónu objevila ve svém vzdušném prostoru v pátek Kolumbie.

Kolumbie uvedla, že objekt nepovažuje za hrozbu pro národní bezpečnost a že jej sledovala do doby, než opustil její vzdušný prostor. Balón, který se vznášel nad Latinskou Amerikou, se podle mluvčí čínského ministerstva zahraničí Mao Ning odchýlil od své původní trasy. Důvodem podle ní byla jeho "omezená řiditelnost" a povětrnostní podmínky.

"Čína je zodpovědná země a vždy přísně dodržovala mezinárodní právo a informovala všechny zúčastněné strany a řádně s nimi jednala, aniž by představovala hrozbu pro jakoukoli zemi," dodala mluvčí.

Podle Washingtonu byl balón, který se vznášel minulý týden nad USA, vybavený špionážní technikou. USA v sobotu přistoupily k jeho sestřelení nad Atlantským oceánem.

Čína obvinění ze špionáže popírá a o obou balónech tvrdí, že se jednalo o civilní objekty používané k účelům meteorologického výzkumu. Incident vedl k diplomatické roztržce mezi Spojenými státy a Čínou a americký ministr zahraničí Antony Blinken kvůli němu odložil plánovanou návštěvu Pekingu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy