VIDEO Ronaldo a spol. vs perfektní klony. Parádní reklama

Sport Nike Inc., Sport
10. 6. 2014 8:08
Podívejte se na video z dílny Nike, které zakončuje kampaň "Risk everything".
Ronaldo a spol. vs neriskující klony | Video: youtube.com

Praha - Wayne Rooney, Cristiano Ronaldo, Zlatan Ibrahimovič a další technická esa moderního fotbalu versus nechybující klony v zápase o všechno.

Taková je zápletka animovaného filmu z dílny výrobce sportovního vybavení Nike, kterou vrcholí jeho reklamní kampaň "Risk everything" před blížícím se startem mistrovství světa ve fotbale.

“Hlavním cílem filmu “The Last Game” je ukázat světu, že fotbal by měl být odvážný a důrazný a že riskovat je naprosto nezbytné. Představte si fotbal bez oslňivé hry Cristiana Ronalda, akrobatických kousků Zlatana a kouzel Neymara”, říká šéf Nike Marketingu Davide Grasso.

Na animovaný film se v anglické verzi můžete podívat na přiloženém videu, pokud potřebujete české titulky, najdete je na facebooku Aktuálně.cz ZDE.

 

 

Právě se děje

před 34 minutami

Policie pokračuje na Mělnicku v pátrání po čtyřměsíčním chlapci

Policie pokračuje v pátrání po čtyřměsíčním chlapci, který se v pátek večer ztratil své matce i s kočárkem v zámeckém parku v Hoříně na Mělnicku. Policie nemá nové poznatky, řekla policejní mluvčí Eva Hašlová. Chlapec má světlé vlasy a modré oči. Na sobě měl modré tričko s krátkým rukávem a teplé zelené dupačky na ramínka. Byl v šedém kočárku s černou spodní částí a hnědou rukojetí. Na místo dnes dorazí poříční oddíl policie, který bude prohledávat okolní řeky. V blízkosti parku je soutok Labe a Vltavy. Policie chce na místě využít i dron.

"Do současné chvíle nemáme žádné nové poznatky a i dnes budeme pokračovat v pátrací akci po pohřešovaném miminku," řekla Hašlová. V pátek se do pátrací akce zapojily desítky policistů, hasiči, ale i vrtulník s termovizí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy