Rok hrůzy si Němci musí protrpět až do konce. Proti Nizozemsku budou čelit sestupu

Michal Micka
15. 11. 2018 15:41
Nejen zápas českého týmu se Slovenskem, ale také pikantní souboj Německa a Nizozemska a další magnety přinese nabitý program fotbalové Ligy národů. Všechny šlágry můžete sledovat v přímých přenosech na stanici Sport1 nebo Sport2.
Liga národů 2018, Španělsko - Chorvatsko: Radost Španělů po gólu
Liga národů 2018, Španělsko - Chorvatsko: Radost Španělů po gólu | Foto: Reuters

Udobří si Chorvati fanoušky?

Chorvatsko - Španělsko, čtvrtek 20.45 (Sport2)

Další facku už ne… Chorvatsko si v září v prvním utkání se Španělskem uřízlo pořádnou ostudu, když jako aktuální vicemistr světa schytalo na Pyrenejském poloostrově tenisového kanára 0:6. Chorvati budou chtít doma debakl odčinit, navíc fanoušci týmu se šachovnicovým dresem budou mít konečně možnost vidět svého miláčka a aktuálně nejlepšího fotbalistu světa Luku Modriče. Předchozí duel s Anglií se totiž hrál za zavřenými dveřmi.

Motivaci má ovšem i Španělsko, kterému zajistí prvenství ve skupině pouze tři body. K zápasu s Chorvaty ale budou Ramos a spol. muset přistoupit zodpovědněji než tomu bylo s výběrem Albionu v říjnu, kdy dokonce prohrávali 0:3 a až v závěru zvládli snížit dvěma brankami.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 37 minutami

Na Pelhřimovsku se srazil nákladní vlak s autem, řidička nehodu nepřežila

Železniční doprava na trati Havlíčkův Brod - Veselí nad Lužnicí je na Pelhřimovsku zastavená kvůli nehodě na přejezdu v obci Stojníč. Podle informací na webu Českých drah se tam srazily nákladní vlak a osobní auto.

Řidička auta zemřela. "Utrpěla při nehodě velmi vážná zranění, kterým na místě podlehla. Na místě zasahují složky integrovaného záchranného systému," uvedla mluvčí policie Stanislava Rázlová.

Nehoda se stala krátce před 8:30. České dráhy zavedly v úseku mezi Horní Cerekví a stanicí Počátky-Žirovnice náhradní autobusovou dopravu. Obnovení provozu předpokládají po 10:00.

Zdroj: ČTK
Další zprávy